Najpredávanejšie Domácnosť


Zoradiť podľa:

Populárne kategórie


Domácnosť - spestrite svoje bývanie s modernými dizajnovými kúskami
Uľahčite a spríjemnite si svoj každodenný život v domácnosti s kvalitnými a štýlovými produktami od značiek Klarstein, Blumfeldt, OneConcept.

 

Vyberte si užitočné kuchynské spotrebiče pre Váš domov a zefektívnite proces prípravy jedla s našimi kuchynskými robotmi a mixérmi, vďaka ktorým ľahko pripravíte chutné dobroty a zároveň získate štýlový doplnok do Vašej kuchyne, ktorý upúta na prvý pohľad. V našej ponuke nájdete tiež odšťavovače, s ktorými si pripravíte zdravý nápoj z ovocia, alebo zeleniny.

Skladovanie jedál bude komfortné s pomocou širokej ponuky chladničiek, mrazničiek alebo energeticky úsporných umývačiek riadu. V ponuke veľkých kuchynských spotrebičov Vám ponúkame široký výber digestorov.

Electronic–Star pre Vás pripravil vo svojej ponuke obrovské množstvo domácich spotrebičov, ktoré zútulňujú váš domov a vytvárajú jedinečnú atmosféru. Vysávače, parné čističe, urobia z vášho bývania krásny a čistý domov.

Počas zimných mesiacov bude vykurovanie ohrievačmi a elektrickými krbmi prijemným doplnkom, prípadne sa môžete zababušiť do vyhrievacej deky. V letných mesiacoch Vám bývanie spríjemní klimatizácia, ochladzovače vzduchu, ventilátory. O kvalitu vnútorného prostredia sa postará čistička vzduchu.

Váš čas strávený na záhrade bude príjemnejší s produktami z kategórie Dom a záhrada, kde nájdete záhradné grily, záhradné hadicerobotické kosačky, lapače hmyzu, kvetináče a rôzne dekorácie do záhrady. V našej ponuke taktiež nájdete aj záhradne zostavy ako aj stoly, ležadlá, hojdačky, bočné clony alebo altánky