Nákup bez rizika

Ponúkame Vám inovatívne produkty s veľmi dobrým pomerom cena/výkon. Okrem toto robíme všetko pre to, aby Váš nákup u nás bol príjemný a maximálne bezpečný.

Ein Monat Widerrufsrecht

Trojročná záruka
Nesmierne nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov. Naše vysokokvalitné produkty ktoré ponúkame za bezkonkurenčné ceny, iste presvedčia našich zákazníkov. Navyše, na produkty značiek Klarstein, Auna, Klarfit, Malone, Duramaxx, oneConcept, resident dj, Lightcraft, frontstage, Takira, Schubert a Numan poskytujeme trojročnú záruku! Okrem toho, ak by ste z akéhokoľvek dôvodu neboli spokojný s produktom ktorý ste kúpili u nás, môžete nám ho vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru, resp. Odo dňa uzavretia zmluvy o poskytnutí služby alebo zmluvy o poskytovaní elektronického obsahu nedodávaného na hmotnom nosiči, ak predávajúci včas a riadne splnil informačné povinnosti podľa ust. § 3 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku .

Top Kundenbewertungen

Spokojní zákazníci
Našou vizitkou je profesionalita a spoľahlivosť, o čom svedčí aj fakt, že sme už obslúžili desaťtisíce zákazníkov. Vyberte si aj Vy kvalitu a naše sofistikované riešenia. Naše produkty sa tešia veľkej popularite nielen na Slovensku, ale aj v krajinách ako Nemecko, Veľká Británia, Španielsko, Francúzsko, či Česká Republika. Veríme, že aj Vás presvedčíme.

Tiefpreis-Paradies

Garancia najnižšej ceny
Už viete, že u nás nakúpite kvalitné produkty za priaznivé ceny. Pokiaľ tvrdíme „nízke ceny“, tak to myslíme naozaj doslovne.
Myslíme to vážne, preto pokiaľ na našom trhu nájdete vybraný produkt lacnejšie, než u nás v electronic-star, dostanete od nás kupón v hodnote rozdielu ceny. Tento kupón máte možnosť uplatniť pri nákupe v priebehu jedného týždňa. Podrobné podmienky si môžete prečítať nižšie.

Podmienky uplatnenia rozdielu v cene:

1. Porovnávaný produkt musí byť identický, nepoškodený a v originálnom balení. Rovnako musí byť tiež dostupný na sklade.

2. Cena – pre porovnanie sa vychádza z konečnej predajnej ceny vrátane DPH a poštovného.

3. Pokiaľ nenájdete výhodnejší produkt, kontaktujte nás na nizkeceny@electronic-star.sk. Tento e-mail musí obsahovať:
a) Jednoznačné označenie produktu na electronic-star
b) Link na zodpovedajúcu ponuku k porovnaniu
c) Pomôžu nám aj screenshoty, aby sme mohli porovnávanú ponuku dohľadať.

4. Kupón:
Po overení ponuky Vám e-mailom zašleme zľavový kupón. Kupónom sa mieni kód, ktorý v rámci svojej objednávky zadáte.

5. Už si si objednal a následne porovnal?
Pokiaľ už máte tovar objednaný a behom jedného týždňa ste našli výhodnejšiu ponuku iného predajcu, dostanete od nás kupón vo výške rozdielu ceny, ktorý môžete uplatniť pri nákupe v internetovom obchode electronic-star. Platnosť kupónu je v tomto prípade jeden mesiac.

6. Odstúpenie od kúpnej zmluvy: pokiaľ odstúpite od kúpnej zmluvy (nákupu) z akéhokoľvek dôvodu, bude Vám vyplatená iba skutočná cena. Preplatenie kupónu nie je možné.