Číslo produktu: 10027933

Klarfit Rocketstart 430, 430 cm trampolína, vnútorná bezpečnostná sieť, široký rebrík, zelená

Športová 4,3 m trampolína s max. nosnosťou 150 kg, s vnútornou bezpečnostnou sieťou a polstrovanými tyčami.

Štyri dvojité čierne práškovo lakované nohy a proti UV žiareniu odolná polypropylénová skákacia podložka pre zvýšenie životnosti.

Vrátane hliníkového rebríka s práškovým lakovaním a umelohmotných schodíkov pre bezpečný vstup a tiež vrátane poveternostného krytu.

Skákanie na trampolíne je zábava a šport, zažite to sami s trampolínou Klarfit Rocketstart 430!

Z dobrého dôvodu sa stáva skákanie na trampolíne stále viac populárne. Najmä pre najmenších z rodiny je faktor zábavy obrovský. Deti a rodičia môžu nájsť ideálnu možnosť, ako vytvoriť  svojim deťom pohyb na čerstvom vzduchu – deti sú všeobecne plné energie, chcú skákať, hopkať, vybiť svoju energiu. Okrem toho používanie trampolíny zvyšuje kondíciu a koordináciu každej vekovej skupiny, čím sa podporuje motorika a zmysel pre rovnováhu. Skákanie tiež posilňuje svaly a plynule zvyšuje pohyblivosť - bez nadmernej záťaže kĺbov. Priemer skákacej plochy dva a pol metra ponúka rozsiahly priestor pre malé aj veľké skoky.

Pre zariadenie Rocketstart 430 prepracoval a zlepšil Klarstein osvedčený dizajn svojich trampolín. V popredí stála predovšetkým bezpečnosť používateľov. Pozdvihnúť treba predovšetkým nový vstupný rebrík, ktorého priečky boli nahradené protišmykovými plastovými schodíkmi. Tieto sa na slnku menej zohrievajú a ponúkajú so svojou hladkou, protišmykovou plochou príjemný a bezpečný vstup na trampolínu. Štyri dvojité nohy sa starajú o pevné a stabilné umiestnenie, pričom špeciálna konštrukcia stabilitu zvyšuje. Základným predpokladom je však v každom prípade rovný podklad. Voliteľná bezpečnostná sieť je odolná a ponúka dodatočnú ochranu pred zraneniami. V protiklade k mnohým porovnateľným produktom je sieť zariadenia Rocketstart od Klarstein pripevnená zvnútra, vďaka čomu nemožno z trampolíny spadnúť alebo sa dostať do kontaktu s pružinami. Držadlá siete sú samozrejme polstrované.

Okrem špeciálnych bezpečnostných prvkov zaujme trampolína Rocketstart kvalitným spracovaním. Podložka na skákanie je vyrobená z polypropylénu a má ochranný UV povrch pre zvýšenú životnosť. Najmä v silnom slnečnom žiarení v letnom období sa to oplatí. 80 pozinkovaných pružín ponúka nezabudnuteľný zážitok zo skákania. Pružiny sú skryté pod veľkým zeleným polstrovaním, ktoré zabráni priškripnutiu alebo zošmyknutiu. Kovový rám aj vstupný rebrík sú práškovo lakované, čím sa dizajn a životnosť kovových dielov ešte zlepšujú. Spolu s krytom proti dažďu je zariadenie Rocketstart od spoločnosti Klarfit odolné proti poveternostným vplyvom a môže byť použité aj v silnom daždi na svojom mieste. Príjemný kontrast zeleného polstrovania a čiernych dielov rámu robia športovú trampolínu a trampolínu pre voľný čas skutočnou ozdobou každej záhrady.

Záhradná trampolína Klarfit Rocketstart 430 je s maximálnou nosnosťou 150 kg k dispozícii takmer pre každého. Za daždivých dní sa dá športové zariadenie jednoducho ochrániť dodávaným krytom.

Vezmite, prosím, na vedomie, že zariadenie je dodávané ako montážna sada. Ilustrovaný montážny návod a potrebný montážny materiál sú súčasťou dodávky.

Dostupné farby a veľkosti: zelená 430 cm, zelená 250 cm (10027713), zelená 366 cm (10027930), modrá 250 cm (10027712), modrá 366 cm (10027929), modrá 430 cm (10027932), ružová 250 cm (10027714), ružová 366 cm (10027931), ružová 430 cm (10027934)

Detaily produktu

Popis

 • Stabilná 430 cm záhradná trampolína s max. nosnosťou 150 kg
 • Vstavaná bezpečnostná sieť s čiernymi polstrovanými tyčami
 • Voči UV žiareniu rezistentná polypropylénová skákacia plocha s 80 pružinami – vyrobené v USA
 • Lakovaný vstupný rebrík s protišmykovými, extra širokými plastovými schodíkmi

Obsah zásielky

 • 1 x trampolína - montážna sada
 • 1 x vstupný rebrík
 • 1 x kryt proti dažďu
 • Manuál

Rozmery

 • Priemer: 430 cm
 • Výška: 180 cm
 • Výška rámu: 80 cm
 • Celková hmotnosť: cca 73 kg (dodanie v 3 krabiciach)

Technické údaje

 • Štyri lakované dvojité nohy pre stabilné skákanie
 • Vrátane pláštenky proti dažďu
 • Materiál skákacej podložky: polypropylén
 • Materiál tyčí: pozinkovaný kov
 • Zaoblené kryty s vizuálne zaujímavým zeleným penovým polstrovaním
 • Nie je vhodné pre deti do 3 rokov

Prevádzkové inštrukcie

Čo si myslia naši zákazníci

Váš názor je pre nás dôležitý!

Small Image

Klarfit Rocketstart 430, 430 cm trampolína, vnútorná bezpečnostná sieť, široký rebrík, zelená

Top vlastnosti
299,90 € s DPH
Svoju objednávku v košíku môžete kedykoľvek zmeniť

Naše TopSeller produkty