Zoradiť podľa:

Totálny výpredaj ochladzovacej techniky!


Klimatizácie Klarstein vám spríjemnia leto a pomôžu lepšie prežiť neznesiteľné teplá a zaručia vám komfortnú teplotu u vás doma či na pracovisku. Vyberte si z ponuky úsporných výkonných klimatizácii v rôznych cenových kategóriách, ponuka je naozaj široká. Navyše, majú príjemné dizajnové elegantné prevedenie, takže sa hodia do každého interiéru.

Využite náš totálny výpredaj klimatizácie ešte dnes a výrazne ušetrite!

V ponuke nájdete aj cenovo výhodné ochladzovače vzduchu s funkciou čistenia a zvlhčovania. Takmer všetky sú mobilné a to vďaka podlahovým kolieskam, preto si ich môžete v rámci miestnosti ľahko premiestniť a žiadna  inštalácia nie je potrebná. Inteligentná kombinácia ventilátora a klimatizácie, ktorá príjemne miestnosť ochladí prúdom studeného vzduchu. Ochladzovače sú tiež energeticky úsporné, takže vám umožnia výrazne ušetriť na prevádzkových nákladoch.

Aby sa vám lepšie doma dýchalo, odporúčame si zadovážiť čističku vzduchu, podľa potreby aj zvlhčovač. Priestorovo úsporný dizajn s tichou prevádzkou a nízkou spotrebou energie – to je presne to, čo potrebujete! Čističky vzduchu vám zabezpečia vzduch bez nepríjemných pachov jedla či cigaretového dymu a filtračné systémy umožnia zbavenie sa roztočov, peľu, aj prachu.

Najmä na jeseň či v zime pri kúrení sa v miestnosti kumuluje suchý vzduch, ktorý dráždi dýchacie cesty a oči a zvyšuje náchylnosť k chorobám. Zvlhčovače vzduchu zvyšujú pohodu a aktívne sa podieľajú na udržaní vášho zdravia. Verte či nie, zvlhčovač vzduchu prospieva aj vášmu nábytku a bráni pred jeho vysušovaním, vŕzganím či stratou lesku a predlžuje jeho životnosť. Nastaviteľný level vlhkosti a jednoduché ovládanie sú samozrejmosťou.

Ventilátory môžeme rozdeliť na stropné ventilátorystojace ventilátory, alebo aj tzv. vežové. Výkonné a dizajnové ventilátory Klarstein prinášajú do miestnosti čerstvý vzduch a príjemne ju prevzdušnia. Stojacie ventilátory bez problémov umiestnite niekde do rohu miestnosti, kde vám nezaberú príliš veľa miesta a nebudú zavadzať. Sú ľahko prenosné, takže si s tým hravo poradí každý. Jednoducho sa obsluhujú a komfort zaiste zabezpečí aj diaľkové ovládanie. Nenechajte si ujsť našu ponuku ventilátorov teraz v super zľave!

Stropné ventilátory ušetria ešte viac miesta, sú ideálnou voľbou aj pre prevzdušnenie menších miestností a poslúžia celý rok. V ponuke máme aj ventilátory so svietidlami, zabijete tak dve muchy jednou ranou. Stačí si len vybrať - súčasnú, alebo samostatnú prevádzku oboch zariadení. Stropný ventilátor má jednoduchý a moderný dizajn a vynikne v každej miestnosti.