Zoradiť podľa:

Najpredávanejšie Numan Shop


Numan - vysokokvalitná audiotechnika s unikátnym dizajnom.


Numan ponúka reproduktory v modernom dizajnovom prevedení, ktoré predstavujú štýlového pomocníka na dosiahnutie optimálneho, kvalitného a silného zvuku. Produkty značky Numan sú navrhnuté skúsenými audiotechnikmi a zabezpečujú vyvážený zvuk a silný zvukový zážitok.

NUMAN zaručuje vysokú kvalitu zvuku a zvukové systémy navrhnuté priamo v Berlíne. Naši zvukoví inžinieri navrhli produkty, ktoré zaujmú vyváženým zvukom a tak prinášajú jedinečný hudobný zážitok.

Podstatou značky NUMAN nie je len dizajn, ale aj produktové portfólio, ktoré je zamerané na kvalitu použitých komponentov. Tým predstavuje jeden komplexný celok, ktorého výsledkom je vynikajúci zvuk.

So sídlom v Berlíne, jednom z najvýznamnejších hudobných miest v Európe, chceme skoncovať s bežnými predstavami o zvukovej technike a dokázať s našimi produktmi, že aj vynikajúci zvuk s moderným exkluzívnym dizajnom možno úspešne kombinovať s demokratickou cenou. Preto sme vytvorili zvukovo a vizuálne inšpiratívne produkty s nadčasovým dizajnom.

Všetky produkty značky NUMAN sa vyznačujú originálnym dizajnom, výnimočným zvukom a intuitívnym ovládaním.