Najpredávanejšie Outdoor a voľný čas


Zoradiť podľa:

Populárne kategórie


Outdoor a voľný čas – všetko  pre Vaše voľnočasové aktivity


Lepšie strávenie voľného času, ako v prírode, nepoznáme! Odmeňte svoje telo poriadnou dávkou čerstvého vzduchu a uniknite z chaosu a hluku mesta. Naše produkty Klarstein, Yukatana, Duramaxx, Takira budú na Vašich cestách vernými sprievodcami.

Na outdoorové aktivity je potrebné disponovať adekvátnym vybavením a preto v ponuke Electronic-Star nájdete zaujímavé výrobky pre kemping a trekking. K turistike a kempingu patrí vybavenie ako stany, spacáky, batohy alebo nafukovacie matrace.  

Naša ponuka Vám prináša multifunkčný hrací stôl, na ktorom si zahráte viac rôznych hier. V ponuke nájdete aj stolný tenis, stolný hokej alebo biliardový stôl do baru, do herne alebo na domácu zábavu s priateľmi. Hracie stoly sú zábavou pre celú rodinu! Stačí si vybrať len tú, na ktorú máte práve náladu.

Pre prieskumníkov máme v ponuke detektory kovov pre detekciu skrytých koncentrácií kovov, ako sú mince, šperky a iné starožitnosti. Elektrická kolobežka Vám otvorí cestu k úžasným zážitkom. Cesta do práce nebola nikdy príjemnejšia ako na elektrickom skútri alebo kolobežke.

V ponuke cyklistika na Vás čakajú skvelé produkty ako nákladný vozík, príves pre psa, príves na bicykel pre dieťa. Nezabudli sme ani na Vaše obľúbené detské hojdačky z pevnej oceľovej konštrukcie. V kategórií filtre do akvária nájdete ponuku vonkajších filtrov do akvária, ale aj čerpadlo do rybníka a pumpu do jazierka za nízke ceny od značky Duramaxx. Pre milovníkov automatických hodiniek máme v ponuke pohyblivé stojany na hodinky. Tento typ hodiniek sa musí neustále udržiavať v pohybe, aby nezastali alebo nezhustol v nich špeciálny olej. Práve počas nenosenia takýchto hodiniek prichádzajú na rad pohyblivé stojany a vitríny, ktoré simulujú pohyb zápästia pri nosení a predlžujú bezproblémový chod hodiniek.