Číslo produktu: 10022863

SkyTec SMWBA15, aktívny PA subwoofer, bi-amp, AUX, MIC

Aktívny PA subwoofer s 38 cm (15") wooferom a s prírubou pre montáž na statív pre 2-poschodové nadstavby reproduktorov.

Možnosti pripojenia cez PA konektor, jack a cinch.

MDF basreflexová skriňa s filcovým poťahom, kovovými ochranami hrán a rukoväťami.

Zariadenie Skytec SMWBA15 je skúsený aktívny reproduktor s profesionálnymi možnosťami využitia, s vysokou úrovňou výkonu a vynikajúcim zvukom.

Svoju výkonnostnú hranicu dosahuje PA reproduktor pri zvučných 600 W výkonu, pričom vysoká a nízka oblasť tónov sa dá nastaviť cez 2-pásmový ekvalizér. Zvukový obraz PA reproduktorov možno nastaviť aj cez samostatné ovládanie hlasitosti pre mikrofón, subwoofer a regulovať tak celkovú hlasitosť. Mikrofónová sekcia má okrem toho prepínateľný echo efekt.

Profesionálne pripojenie prostredníctvom jackových, cinch a PA konektorov začleňuje subwoofer do väčších technických prostredí.

Pomocou štandardnej 35 mm príruby možno Skytec reproduktory zvukovo strategicky umiestniť na reproduktorový stojan a pôsobia tak ako časť 2-poschodovej reproduktorovej zostavy.

Skladanie, prestavba a rozkladanie idú vďaka bočným rukovätiam od ruky. Ťažká, robustná MDF skriňa s filcovým poťahom a kovovou ochranou hrán chráni aktívny reproduktor pred fyzikálnymi vonkajšími vplyvmi.

Detaily produktu

Popis

 • Aktívny PA subwoofer s 38 cm (15") wooferom
 • Mikrofónová sekcia so samostatnou reguláciou hlasitosti a s echo efektom
 • 2-pásmový ekvalizér pre optimálne nastavenie zvuku
 • Bočné rukoväte a príruba pre montáž na statív pre 2-poschodové nadstavby reproduktorov
 • Robustná konštrukcia s filcovým poťahom a kovovou ochranou hrán

Obsah zásielky

 • 1 x zariadenie
 • Manuál

Rozmery

 • 52 x 45 x 42 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: cca 27 kg

 

Technické údaje

 • Pripojenie: 1 x 6,3 mm jackový vstup pre mikrofón, 1 x 6,3 mm jackový linkový vstup, 1 x stereo cinch AUX vstup, 1 x stereo cinch linkový výstup, 2 x PA výstup pre satelitné reproduktory
 • Výkon: 600 W max. 
 • Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz
 • Impedancia: 8 Ohm
 • Regulácia master hlasitosti
 • Sub ovládanie hlasitosti
 • Gumové nožičky
 • Napájanie: AC 230 V, 50 Hz

Prevádzkové inštrukcie

Čo si myslia naši zákazníci

1 Hodnotenie produktu

z Adam hodnotil/a 2. 5. 2016

Pri rozbalení ma prekvapila váha, subwoofer váži až 25kg, čo je prekvapivo dosť veľa na Skytec. Prvé dojmy boli super, profesionálny design, žiadne blikajúce farebné LED-ky, ani žiadne svietiace Skytec biele logá na repráku a podobné blbosti. Keď som ho prvý krát zapojil a veľmi profesionálne pustil hudbu z mobilu, tak zvuk ktorý išiel zo subwooferu bol príjemný na počúvanie, žiadne uhuhlané basy proste dobré "warm" basy. Keďže zvedavosť mi nedala, rozobral som ho a pozrel som sa na vnútorné súčiastky a hlavne basový driver. Predná mriežka je prichytená 13-timi šróbami, a basák ani neviem koľkatími. Keď som odskrutkoval aj driver tak bol tiež prekvapivo ťažký na skytec. Vo vnútri som zistil že pre subwoofer sú 2 oddelené zosiľňovače a pre stereo výstup ne satelity je jeden, asi nejaký TDA72 dačo :D , ale vec ktorá ma naozaj prekvapila bola samostatná pasívna výhybka priskrutkovaná na stene ozvučnice. Neviem prečo ale v ozvučnici bol nejaký bordel, prach, kúsky dreva. To som povysával, a ešte som odrezal zbytočné kúsky koberca ktoré boli v ozvučnici. Driver ( basák ) hrá prekvapivo dobre. No, a teraz ku sound testu. Keď tomu pridáte viac ako 60% tak sa vám začnú triasť skrine, a lustre ( naozaj :D ) No, pripojil som ku nemu ešte jeden LEWITZ PS112A, a hralo to vcelku pekne, subwoofer je počuť lepšie až keď sa od neho oddialiťe aspoň o 10m, takže ozvučí to vcelku veľkú miestnosť. Pred jeho kúpu som rozmýšľal o subwoofri Skytec SMWA15, ale to je totálny šrot oproti tomuto :D , má síce nastavenie fázy a nastavenie Hz, ale váži o polovicu menej ako tento ( čo o niečom svedčí ) , a je tam použitý oveľa horší basák ako v tomto SMWBA15. Celkové hodnotenie: Klady + Pekný design + Dobrý "warm" zvuk + Spracovanie + Výstup na 2 pasívne fullrange satelity s nastaviteľným EQ +Super cena Zápory - Nemá signalizačnú LED že je v prevádzke - Po rozbalení máte po celej izbe polystyrén grin – emotikon - Prídete o dobré vzťahy so susedmi grin – emotikon grin – emotikon Záver : Za túto cenu nieje lepšia voľba, exituje podobný subwoofer a to Ibiza Sub15A, ale tie sa dosť často odpaľujú sú horšie spracované. Takže tento subwoofer rozhodne odporúčam :) .

[...] Čitať viac


Small Image

SkyTec SMWBA15, aktívny PA subwoofer, bi-amp, AUX, MIC

Top vlastnosti
165,99 € s DPH
Svoju objednávku v košíku môžete kedykoľvek zmeniť

Zakazníci, ktorí si kúpili tento produkt kúpili aj: