Najpredávanejšie Záhrada


Zoradiť podľa:

Populárne kategórie


Vytvorte si rajskú záhradu u vás doma


Za priaznivého počasia nie je nič lepšie ako tráviť voľný čas na čerstvom vzduchu v záhrade, na terase či balkóne. Ti, ktorí si chcú pobyt vonku užiť naplno a hľadajú inšpiráciu pre vytvorenie vlastného zeleného kútika, si v našej širokej záhradnej ponuke určite prídu na svoje. Pre vašu dokonalú oázu pokoja ponúkame v Electronic-star bohatý výber grilov, záhradného náradia a nábytku, či rôzne druhy záhradných dekorácií a mnoho ďalšieho.

Praktické príslušenstvo pre dom záhradu
Udržať záhradu v peknej a útulnej podobe dá niekedy zabrať. Avšak záhradkárčenie nemusí byť nutne fuška. Praktická záhradná technika, technológie a nástroje dokážu ušetriť váš vzácny čas, ktorý môžete následne investovať do oddychu. Kým robotická kosačka dodá vášmu trávniku dokonalý tvar o sviežosť v záhrade sa postará automatický zavlažovací systém. Títo efektívni a inteligentní malí pomocníci pracujú na vlastnú päsť a vy nemusíte ani prstom pohnúť. K vašim službám sú aj vozíky a fúriky, rôznych veľkostí a farieb, ktoré vám rozhodne uľahčia pohyb aj prácu v exteriéri.

Nekonečne veľa nápadov pre perfektný výsledok
Relax v zelenej oáze je na nezaplatenie. Dbajte preto na správny výber kvalitného záhradného nábytku. U nás nájdete pohodlné hojdacie kreslá aj záhradné stoličky. Hojdacie siete, lehátka, a hojdačky priam lákajú na poobedný spánok pri žblnkotajúcom rybníku. O ľadové osvieženie sa postará záhradný stôl Blumfeldt Beerboy so zabudovaným chladičom na vaše nápoje.
Mysleli sme aj na dekoratívne, no zároveň praktické záhradné osvetlenie, ktoré dodáva po zotmení tú pravú atmosféru každej záhradnej párty. Vonkajšie solárne lampy sú šetrné k životnému prostrediu a zároveň je to energeticky úsporné osvetlenie.
Dokonalú idylu dosiahnete ak si záhradu zútulnite podľa svojich predstáv. V našej sekcii záhradných dekorácií si každý príde na svoje. Navoďte si atmosféru talianskeho vidieku pomocou rustikálnych kvetináčov či záhradných fontán. Aj malé doplnky ako nástenné hodiny dokážu dodať exteriéru príjemnú domácu atmosféru. Dokonalý vizuálny efekt dosiahnete ak si zvolíte dekoratívne predmety z rovnakého alebo podobného materiálu, vďaka ktorým bude vonkajší priestor pôsobiť uhladene  ucelene. Hitom tohtoročnej sezóny sú dekorácie z kameňa, dreva a kovu.

Zábava pre malých aj veľkých
Zatiaľ čo niektorí nedajú dopustiť na zdriemnutie si v hojdacej sieti, iní dávajú prednosť aktívnemu odpočinku. Pre ešte väčšiu zábavu, ponúkame široký výber farebných trampolín, ktoré určite potešia tých najmenších. Kým budú vaše ratolesti šantiť a poskakovať na trampolíne, vy si môžete kedykoľvek dopriať osviežujúci wellness zážitok v nafukovacej vírivke. Ak máte radi grilovanie a letné večery v spoločnosti priateľov, určite oceníte aj rozmanitosť našich grilov a ich príslušenstva.
O nerušené chvíle za každého počasia sa postará party stan alebo záhradný pavilón. Sú nenáročné na údržbu, ľahko sa prenášajú a taktiež majú vode odolnú štruktúru. Z vašej záhrady urobia druhý domov, ktorý už nebude chcieť opustiť.