Čističe topánok
Bezchybný vzhľad si žiada kvalitné prostriedky. Vybavte svoju domácnosť skvelými spotrebičmi do domácnosti, ktorých funkčnosť a kvalitu si zamilujete. V našej ponuke nájdete čističe obuvi aj s náhradnými kefami od našej exkluzívnej značky Klarstein.

Značka Klarstein sa zameriava na netradičné spotrebiče a ich nápadité vyhotovenie. Zakúpte si čistič topánok, s ktorým budete mať bezchybný prvý krok každé ráno. Spotrebiče značky Klarstein sú kvalitné a jedinečné. K bezchybnému výzoru vám pomôže aj nová naparovacia žehlička.

Kefky čističa topánok na odstránenie najhrubších nečistôt a následné leštenie sa postarajú o primerané vyčistenie vašej obuvi. Ponúkame aj čističe s dávkovačom krému na topánky, ktorého obsah je možné dopĺňať. Krém ošetruje materiál vašich topánok a vďaka nemu pôsobia topánky čisto a elegantne.

Čistič obuvi je možné ovládať pomocou nôh a nie je potrebné sa k nemu zohýbať. Zabezpečili sme vám tak čo najvyššie pohodlie. Elektrický čistič topánok sám rozpozná, kedy sa má dať do pohybu. Vyberte si u nás nový čistič topánok online už dnes. Pomôžeme vám s jeho výberom.
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov