Vysokotlakové čističe

Veľké upratovanie rodinného domu si žiada kvalitné čistiace domáce spotrebiče. Vysokotlakový čistič sa vám určite bude hodiť. Jeho kompaktná veľkosť je skvelá na uschovávanie počas celého roka, takže ho môžete mať k dispozícii, kedykoľvek potrebujete. Naše čističe majú výkon 2200 W, sú vybavené vysokotlakovou pištoľou, tryskou a vysokotlakovou hadicou s dĺžkou až 5 metrov.

Buďte plne pripravení na jarné čistenie a jesennú údržbu. Kvalitný vysokotlakový čistič značky Waldbeck vás zbaví aj tých najhorších nečistôt. Domáce práce vám už nezaberú hodiny, pretože vysokotlakový čistič urobí takmer všetku prácu za vás. Potrebujete vyčistiť veľkorozmerné podlahy? Mohol by sa vám hodiť aj viacúčelový priemyselný vysávač.

Ani čistenie záhradného jazierka už nebude žiadny problém, ak si zakúpite jazierkový vysávač. Ak potrebujete vyčistiť štrbiny v dlaždiciach, umyť steny domu, auto, bicykel alebo záhradný nábytok, s vysokotlakovým čističom to zvládnete rýchlo a jednoducho. Vyčistíte ním aj zablatené záhradné hadice.

Vďaka 5 metrov dlhej hadici môžete šikovne čistiť akýkoľvek povrch a zákutia. Stačí nasmerovať vodu a čistiaci prostriedok tohto vodného čističa priamo na nečistoty. Vodný čistič má aj nastaviteľnú trysku, vďaka ktorej môžete využiť bodové alebo plošné čistenie. Uľahčite si prácu už dnes kúpou vysokotlakového čističa online.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov