Flambovacie pištole

Máte radi špeciálne pripravené jedlá? Ohúrte návštevu domácimi flambovanými dobrotami vďaka novej flambovacej pištoli Klarstein. Varte ako profesionáli, svoje obľúbené špeciality máte teraz na dosah ruky. Kvalitná flambovacia pištoľ je šikovný doplnok do kuchyne, ktorý musíte mať.

Flambovanie pomocou flambovacej pištole je nesmierne jednoduché. Potiahnite pripravované sladkosti skaramelizovanou vrstvou cukru, gratinujte nákypy alebo ochrumkavte čerstvo uvarené mäso. Nezáleží na tom, aké jedlo pripravujete. Flambujte, gatinujte a karamelizujte svoje obľúbené potraviny.

Flambovacia pištoľ obsahuje moderný piezo zapaľovač a samozrejmosťou je aj detská poistka. Drážkovaná rukoväť uľahčuje celkovú manipuláciu s prístrojom. Pištoľ sa dá použiť aj na spájkovanie, čo určite ocení každý domáci kutil. Spájkovanie, topenie, ohýbanie či zinkovanie, to všetko zvládne naša šikovná pištoľ na flambovanie.

Radi pripravujete jedlá špeciálnym spôsobom? Vyskúšajte aj naše teplovzdušné fritézy. Pre varenie na pare odporúčame kvalitné parné hrnce z našej ponuky. Ste fanúšikom grilovania? Naše záhradné či kuchynské grily vám určite spríjemnia prácu a pripravia príjemný čas strávený s vašimi priateľmi. Kúpte si u nás nové spotrebiče online už dnes.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov