Výrobníky cukrovej vaty

Máte radi cukrovú vatu a nechcete ju jesť iba raz za rok na jarmoku? Máme pre vás váš vlastný domáci výrobník cukrovej vaty od našej značky OneConcept. Vychunajte si túto sladkú pochúťku v pohodlí domova a potešte seba a svoje deti domácou cukrovou vatou rozličných chuťových a farebných kombinácií.

Splňte si svoj detský sen a majte doma vlastnú cukrovú vatu kedykoľvek na ňu dostanete chuť. Príprava prebieha použitím klasického kryštálového cukru. Vždy správne množstvo pridáte do rozohriateho zásobníka vďaka dodanej odmerke. Rozohriatim sa cukor skvapalní a otočný mechanizmus ho premení na jemné cukrové vlákna, ktoré stačí už len zachytiť na paličku.

Buďte rodičom číslo jeden a premeňte každú detskú oslavu na rozprávku vďaka stroju na výrobu cukrovej vaty. Vatové vankúšiky sa naučia rýchlo vyrábať aj vaše deti. Spokojný úsmev a dolepené prsty vašich detí budú určite stáť za to. Naše spotrebiče do kuchyne vám uľahčujú a spríjemňujú spoločné chvíle strávené s rodinou.

Máte radi sladké pochúťky? V tom prípade by vám určite nemali uniknúť ani naše vaflovače, stroje na pečenie tortičiek Cake Pops alebo elektrické panvice, vďaka ktorým si šikovne pripravíte chutné palacinky v pohodlí domova. Nakúpne nové spotrebiče do svojej kuchyne online už dnes. 

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov