Číslo produktu: 10006801

Osvetľovací set Ibiza Night 'n Light, LED moonflower efektNa vytvorenie pôsobivej svetelnej show toho veľa netreba: Osvetľovací set Ibiza Night 'n Light obsahuje všetko, čo je potrebné na zabezpečenie osvetlenia menších koncertov a párty.
Dvojmiestny moonflower efekt s 92 silnými LED-kami v štyroch farbách (červená, zelená, modrá a biela) zaplaví tanečný parket rôznymi obrazcami.
S rozprúdením zábavy mu pomôže laserový efekt R&G Firefly: Jeho červené zelené lúče sú v porovnaní s moon efektom omnoho tenšie, avšak nie menej pôsobivé.
Obe zariadenia majú automatický mod a ovládanie podľa hudby pomocou integrovaného mikrofónu s plynule nastaviteľnou citlivosťou, vďaka čomu sa osvetlenie prispôsobí rytmu hudby. Tretím elementom zariadenia je LED stroboskopický efekt, ktorý doplní Vaše choreografie o záblesky, rýchlosť ktorých môžete nastavovať podľa potreby. Jeho výhodou výhodu je využívanie LED-iek, ktoré majú dlhšiu životnosť, menšie prehrievanie a nižšiu spotrebu než konvenčné svietidlá.
Pohyblivé stojany všetkých komponentov setu sú vhodné na pripevnenie k stene alebo stropu, a tak umožňujú flexibilné rozmiestenie zariadení.
Set Ibiza Night 'n Light je vhodný pre začiatočnícky, ale aj pre laických používateľov.

Detaily produktu

Popis

Obsah zásielky

Rozmery

Technické údaje

Prevádzkové inštrukcie

Čo si myslia naši zákazníci

Váš názor je pre nás dôležitý!

Small Image

Osvetľovací set Ibiza Night 'n Light, LED moonflower efekt

Top vlastnosti


  • Osvetľovací set2-miestny moonflower efekt 10 W LED stroboskopČerveno-zelený laserový efektJednoduchá a flexibilná montáž
103,90 € s DPH
Svoju objednávku v košíku môžete kedykoľvek zmeniť

Zakazníci, ktorí si kúpili tento produkt kúpili aj: