Elektrické skútre a kolobežky

Vyberte
Triediť podľa
1 Výsledky pre "Elektrické skútre a kolobežky"
Filter a radenie

Elektrické skútre a kolobežky

Hľadáte jednoduchý a praktický spôsob, ako sa pohodlne prepraviť z jedného miesta na druhé? Kolobežky značky Takira sú ideálnym dopravným prostriedkom na presun do školy, do práce či len tak po meste. V prípade elektrických kolobežiek si prídu na svoje aj dospelí s vodičským preukazom, ktorí ocenia modely s max. výkonom až 1000 W a rýchlosťou až do 40 km za hodinu.

Elektrické kolobežky značky Takira ponúkajú nielen výborný pomer ceny a výkonu, ale sú aj veľmi pohodlné, ľahko zložiteľné a jazda na nich je bezpečná. Koho láka elektrická kolobežka, mal by mať predstavu o želanom výkone motora, maximálnom dojazde či maximálnej rýchlosti. Dôležitú úlohu zohráva aj kvalitná konštrukcia a s ňou spojená nosnosť, sklopiteľnosť a viditeľnosť v tme.

Na to, aby ste si svoju jazdu naozaj užili, je dôležitá aj výška riadidiel. Pri nízko nastavených riadidlách trpí najmä váš chrbát a navyše vám hrozí väčšie riziko pádu. Dbajte preto na správne nastavenie výšky riadidiel a pri výbere kolobežky zohľadnite aj svoju váhu. Bezpečnosť kolobežiek vám tiež garantujú spoľahlivé a dobre nastavené brzdy z kvalitných materiálov.

V prípade, že hľadáte náhradné diely pre kolobežky, vybavíme vás všetkým potrebným. Nájdete u nás náhradné koleso, náhradný motor či náhradnú poistku. Obľúbenosť elektrických kolobežiek rastie aj z toho dôvodu, že sa vďaka nim vyhnete nepríjemným zápcham na cestách. Dôležitým pozitívom elektrických kolobežiek je tiež šetrenie životného prostredia. Keďže sú poháňané elektromotorom, stačí ich podľa potreby len nabiť. Tak čo, ešte stále váhate?

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov