Najpredávanejšie Ozvučenie


Zoradiť podľa:

Populárne kategórie


Ozvučenie – základ dobrej zábavy pre milovníkov hudby


Posuňte Vaše umenie o úroveň vyššie prostredníctvom exkluzívnej ponuky produktov z kategórie ozvučenie. Vaše predstavenia sa stanú pre poslucháčov neodolateľné a plnohodnotné.

Reproduktory a reprosústavy sú doplnkom nielen pre audiofilov, ale aj pre širší okruh záujemcov o zvukový zážitok v maximálnej kvalite. V našej ponuke nájdete aj reproduktorové sety, reproduktorové káble a adaptéry, ekvalizéry, audio prevodníky a zvukové karty a PA mixážne pulty alebo prepravné kufre a RACK-y. K reproduktorom odporúčame zaobstarať zosilňovač, ktorý slúži k prenosu audio signálu z Blu-ray, DVD a CD prehrávačov, gramofónov a ďalších zariadení do reproduktorov. V našom sortimente reproduktorov nájdete tiež mnoho kvalitných subwooferov pre doplnenie Vašej reprosústavy.  

Vo vybavení spevákov, moderátorov alebo hovorcov by určite nemali chýbať ani kvalitné mikrofóny či už drôtové, bezdrôtové mikrofónybezdrôtové headsety alebo spevácke mikrofóny. O vizuálnu stránku koncertov, klubov alebo módnych prehliadok sa postará svetelná technika, ktorá dotvára tú správnu atmosféru. Do tejto kategórie patria LED svetelné efekty, LED reflektory PAR, stroboskopy, lasery, ale aj dymostroje a stojany na svetlá

V našej ponuke nájdete aj špeciálne vybavenie pre DJov. Mixážne pulty slúžia k mixovaniu viacerých zvukových stôp, do jednej výslednej. Rozdeľujú sa podľa počtu jednotlivých kanálov a použitia. Niektoré obsahujú efektové jednotky, alebo ďalšie špeciálne funkcie. Ďalším vybavením pre DJov sú slúchadlá, gramofóny, MIDI klávesy, MIDI kontroléry, ktoré dokážu ovládať alebo mixovať hudbu z počítača.

Vďaka štúdiovej technike môžete vytvárať svoje skladby. V dnešnej dobe sa na produkciu používajú aj hudobné softvéry, ktoré nájdete V našej ponuke. Neoddeliteľnou súčasťou každého štúdia sú štúdiové mixpulty, štúdiové monitory a slúchadlá, MIDI klávesy a rôzne druhy štúdio mikrofónov. Najobľúbenejšími hudobnými nástrojmi sú gitary a basy, gitarové kombá, elektrické gitary, bicie a perkusie, klávesy a elektrický klavír