Inteligentné kvetináče

Vyberte
Triediť podľa
15 Výsledky pre "Inteligentné kvetináče"
Filter a radenie
Inteligentné kvetináče

Výhodná kúpa vnútornej záhrady online

Čerstvé bylinky a klíčky sú zdravé a dodávajú vám potrebné minerály a vitamíny. S izbovou záhradou je ich pestovanie jednoduché, pretože nepotrebujete záhradu ani balkón. Rastliny sa pestujú v rôznych zariadeniach, ktoré sú väčšinou elektricky ovládané. Domáce záhrady sú vybavené vodou alebo pôdou a halogénovým svetlom alebo svetlom LED. Vysvetlíme vám rozdiely.

Vnútorná záhrada - správny model

Vnútornú záhradu možno hovorovo označiť ako bylinkový kútik v domácnosti. Pomocou technológií sa však kvetináč na parapete okna stal malou záhradou, ktorej starostlivosť sa dá riadiť automaticky. Pred kúpou interiérovej záhrady by ste si mali vybrať z rôznych modelov ten, ktorý vyhovuje vašim preferenciám. Vo všetkých izbových záhradách rastú rastliny pod umelým osvetlením, ale štruktúra a starostlivosť o rastliny sa líšia.

Debnička žeruchy zo supermarketu sa už počíta ako vnútorná záhradka. Inteligentná záhrada zasa automaticky zabezpečuje správne zavlažovanie a optimálnu dĺžku osvetlenia, aby vaše rastliny mali vždy ideálne podmienky na rast. Okrem toho vám Smart Garden pripomenie, kedy je potrebné skontrolovať hladinu vody alebo pridať živiny.

Subdivízia - Smart Garden

1. Aktívne čerpacie systémy - voda obsahuje potrebný živný substrát a je aktívne dopravovaná ku koreňom pomocou čerpadla.

2. Hlbokovodné systémy pestovania - korene rastlín siahajú do vody a pridávajú živiny.

3. Knôtové systémy - Knôtové systémy používajú substrátové kapsule s živinami, ako aj vodu z vodovodu.

Rozdiely: V interiérových bylinkových záhradách prvej a druhej kategórie sa rastliny zakoreňujú vo vode, v knôtových systémoch sú rastliny zásobované pôdou.

 • 1. AeroGarden: V tomto zariadení môže súčasne rásť sedem rastlín. Zakoreňujú sa v malých nádobách s vodou. Prístroj automaticky určuje potrebnú hladinu vody a množstvo živín.

 • 2. Slnečná záhrada: Táto minizáhrada je výškovo nastaviteľná. Semená sa zasejú do pôdy a pomocou systému LED dostanú sadenice dostatok svetla na rast. Pod zemou sa nachádza nádrž na vodu. Voda sa ku koreňom rastlín dostáva cez bavlnenú klapku, ktorá je umiestnená vo vnútri nádoby s pôdou a siaha až k nádrži na vodu. Tým sa eliminuje potreba čerpacieho zariadenia a dodáva sa presné požadované množstvo vody.

 • 3. Inteligentná bylinková záhrada: Všetky rastliny rastú v pôde, ktorá vďaka nanotechnológii reguluje obsah kyslíka v pôde. Do pôdy sa pridáva presné množstvo živín, ktoré rastlina potrebuje pre svoj rast. Zariadenie je vybavené technológiou LED, takže lampy je potrebné vymieňať len zriedka a spotreba energie je veľmi nízka.

 • Prečo si kúpiť interiérovú alebo inteligentnú záhradu?

  Pre začiatočníkov sú vhodné knôtové systémy, ktoré sa veľmi ľahko ovládajú. Kapsuly vložíte do zariadenia, naplníte vodou, zapojíte do zásuvky a váš projekt Smart Garden Indoor sa začne formovať. Pri ostatných dvoch systémoch potrebujete viac príslušenstva.

  Vnútorné záhrady vám poskytnú širší sortiment byliniek, než ponúkajú supermarkety. Navyše tieto samoobslužné rastliny zaručene neobsahujú hnojivá a pesticídy.

  Často kladené otázky týkajúce sa vnútornej záhrady

  Ktorá izbová bylinková záhradka sa používa najjednoduchšie?

  Knôtové systémy sú jednoduché na manipuláciu a nákladovo efektívnejšie vďaka použitiu substrátových kapsúl.

  Sú izbové záhrady vhodné aj pre jahody?

  Modely, ktorých výšku možno nastaviť tak, aby medzi lampou a podlahou bolo viac priestoru, sú vhodné aj pre väčšie rastliny.

  Potrebujú interiérové záhrady denné svetlo?

  Každá záhrada Smart Garden, ktorá sa prevádzkuje v interiéri, je vybavená elektrickým svetelným zdrojom, a preto zabezpečuje optimálny rast rastlín aj v miestnostiach s menším dopadom svetla.
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov