Práčky

Vyberte
Triediť podľa
11 Výsledky pre "Práčky"
Filter a radenie

Práčky

Z našej ponuky práčok si vyberie každý. Ponúkame kvalitné a cenovo dostupné ekologické práčky, práčky s odstredivkou či práčky a žmýkačky. V ponuke nájdete dokonca dizajnové mini práčky v rôznych farebných vyhotoveniach, ktoré perfektne šetria priestor i v menších domácnostiach.

Naše ponúkané práčky sú zvrchu plnené a poskytujú ten najlepší zážitok z prania. Šetria čas aj vašu peňaženku. Pranie v ekologickej práčke kladie väčší dôraz na ochranu prostredia, pretože pri ňom miniete menej vody. Vyberte si práčky s horným či predným plnením alebo práčky so sušičkou.

Zaujíma vás práčka s odstreďovaním? V našej ponuke práčok ju určite nájdete. Ponúkame aj žmýkačky alebo kempové práčky. Vyberte si u nás aj ďalšie spotrebiče do domácnosti. O vaše perfektne čisté a vyžehlené oblečenie sa napríklad postará nová naparovacia žehlička.

Ponúkame kvalitné a cenovo dostupné spotrebiče do domácnosti značiek Klarstein a OneConcept. Automatické práčky značky OneConcept vynikajú svojím nadčasovým dizajnom a spojením funkčnosti s dokonalým technickým prevedením. Neviete, ktorá práčka je pre vás tá pravá? Radi vám pomôžeme s výberom.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov