Gastro grilovacie platne

Veľkorozmerné grilovacie platne z rady Klarstein Pro dovoľujú rýchlo smažiť mäsá, zeleninu či ryby. Na ich fungovanie stačí 220 V elektrická zásuvka, a preto sú ideálnou voľnou do foodtruckov, stánkov s občerstvením, ale tiež reštaurácií a kuchýň, kde môžu nahradiť bežné panvice na praženie, smaženie a opekanie.

 

Vďaka nastaviteľnej teplote od 50-300 °C sa hodia rovnako na prípravu steakov, ako na sušenie jemných omeliet a výrobkov z bielkového snehu. Funkcia udržiavania tepla pomôže, ak práve utíchol nával zákazníkov´- pečené klobásy, kuracie krídelká či placky udrží gastro grilovacia platňa na nastavenej teplote.

 

Jednoduchá miska na zber prebytočného tuku pomáha pri efektívnom varení a zároveň dovoľuje zbierať vznikajúcu šťavu na prípravu omáčok a redukcií. Vďaka povrchom z nehrdzavejúcej ocele je jednoduché udržať gril čistý a sanitárny po skončení varenia. Aj bez špeciálnych čistiacich prípravkov nebudete mať problém zbaviť sa skaramelizovaných pripálenín či spáleného oleja.

 

Vlastníte stánok s občerstvením, kaviareň, bar, hotel, či obchodný dom? Pre našich B2B partnerov ponúkame špeciálne podmienky.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov