Príslušenstvo a náhradné diely pre kuchynské roboty

Vyberte
Triediť podľa
34 Výsledky pre "Príslušenstvo a náhradné diely pre kuchynské roboty"
Filter a radenie

Príslušenstvo a náhradné diely pre kuchynské roboty

Aj naše kuchynské roboty sú len .... roboty. Občas sa niečo môže pokaziť, rozbiť či stratiť – a ak sa na váš produkt už nevzťahuje záruka, bola by škoda nevyužívať celý robot kvôli niektorej drobnosti. Preto v tejto kategórií nájdete náhradné misky, poháre, nástavce a mriežky. Ak by ste potrebovali iný náhradný kus, ktorý v našej ponuke nenájdete, kontaktujte našu zákaznícku podporu telefonicky alebo emailom a určite urobia všetko, čo je v ich silách.

 

Vášho kuchynského robota však dokážete aj vylepšiť, a pridať mu k už tak bohatým schopnostiam ešte niekoľko špeciálnych vlastností. Vďaka jednoduchým nástavcom dokáže aj váš robot Lucia pomlieť mäso na niekoľko rôznych konzistencií. S nástavcami na cestoviny jednoducho pripravíte rezance, fettucine alebo lasagne. Nástavec na sušienky dokáže cesto tvarovať tak, aby ho stačilo nakrájať a koláčiky sa môžu piecť.

 

Máte doma robot Carina od Klarstein? Využite ho naplno s mixovacou nádobou, vďaka ktorej môže úplne nahradiť mixér a dokáže vypracovať aj riedke cestá. Navyše, vďaka náhradným nádobám môžete pracovať na niekoľkých receptoch alebo dávkach.

 

A veká na stroje vám pomôžu udržať čistú nie len kuchyňu, ale tiež ochránia váš robot.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov