Strojčeky na cestoviny

Vyberte
Triediť podľa
1 Výsledky pre "Strojčeky na cestoviny"
Filter a radenie

Strojčeky na cestoviny

Máte radi čerstvo pripravené domáce cestoviny? Naše štýlové a kvalitné strojčeky na výrobu cestovín a rezancov sa postarajú o vaše domáce cestoviny. Majte vždy pod kontrolou, z čoho sú zložené potraviny, ktoré konzumujete. Vyskúšajte naše štýlové a kvalitné stroje na výrobu talianskych cestovín do kuchyne značky Klarstein alebo OneConcept.

Každý milovník čerstvých domácich cestovín ocení náš Pasta Maker. Naše strojčeky na výrobu cestovín sú kvalitné a odolné vďaka ušľachtilej oceli. Vyberte si vhodný nadstavec vhodný presne na druh cestovín, ktorý obľubujete. Pripravte si v pohodlí domova vlastné špagety, ravioly, agnolotti, farfalle alebo tortillini.

Naše stojčeky na cestoviny majú nadčasový dizajn a svojimi rozmermi sa hodia do každej kuchyne. Niektoré naše sety obsahujú aj sušič cestovín, čím sa stávajú kompletnými pomocníkmi do vašej kuchyne. Máte radi domáce potraviny? Zaujať by vás mohli aj naše domáce pekárne na chleba.

Cesto vám pripraví rýchlo a jednoducho kvalitný kuchynský robot z našej ponuky. Na mixovanie sú skvelé aj naše multifunkčné mixéry. Pripravujte si svoje vlastné domáce potraviny vždy zdravo a chutne. Pomôže vám k tomu aj náš parný hrniec. Nakúpte nové kuchynské spotrebiče u nás online už dnes.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov