Sušičky ovocia

Vyberte
Triediť podľa
30 Výsledky pre "Sušičky ovocia"
Filter a radenie

Sušičky ovocia

Hľadáte kvalitnú sušičku ovocia a iných potravín do kuchyne? Naša široká ponuka obsahuje veľké množstvo sušičiek a dehydrátorov ovocia, vďaka ktorým budete mať zabezpečený pravidelný príjem vitamínov po celý rok. O vysokú kvalitu a krásny dizajn našich poschodových sušičiek sa starajú značky Klarstein a OneConcept.

Vysušte v rekordnom čase ovocie, zeleninu, mäso a ďalšie potraviny a vytvorte si vynikajúce občerstvenia a prísady. Chutia vám banánové či jablkové čipsy alebo sušené paradajky? Tieto prochúťky si viac už nemusíte kupovať. Pripravte si ich doma a zachovajte v nich všetky vitamíny, vlákninu a ďalšie  potrebné živiny.

Ste zástancom Paleo stravy? Naše sušičky ovocia budú vaším najlepším priateľom. Vysušte si doma kúsky ovocia, plátky zeleniny, huby či bylinky. Sušené ovocie je ľahko stráviteľné a rýchlo dodá telu novú energiu. Sušené potraviny sú veľmi trvanlivé, čím sa stávajú veľmi praktickými hoci aj na dlhšie cestovanie.

Na prípravu ovocia či zeleniny na sušenie si vyberte elektrické krájače z našej ponuky. Obľubujete zdravú stravu? Naše smoothie mixéry budú pre vás ideálnym domácim spotrebičom. Čerstvé ovocné šťavy vám vyrobia naše odšťavovače. Vyberte si z našej ponuky novú sušičku ovocia online už dnes a začnite žiť zdravšie aj vďaka electronic-star.

Prihlásenie