3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Biokrby


Kúpte si etanolový krb online a užívajte si atmosferický oheň v tme

Ak hľadáte krb, ktorý vám poskytne flexibilitu a nevyžaduje si veľa starostlivosti, etanolový krb je dobrou voľbou. V internetovom obchode Electronic Star máte možnosť kúpiť si štýlový a ľahko čistiteľný etanolový krb. Tu zistíte, aké kritériá výberu sú dôležité pri kúpe takéhoto moderného krbu.

Etanolové kachle - stacionárny krb bez zvyškov sadzí

Na rozdiel od bežných krbov krby na etanol nezanechávajú sadze. Nemajú preto vývod na dym. Bioetanol sa spaľuje skôr v kvapalnom skupenstve. Rovnako ako pri klasických krboch vzniká pri tomto spaľovacom procese plameň. Krb dodáva prostrediu veľmi zvláštnu atmosféru a vyčaruje vo vašom domove útulnosť. Ideálne na príjemné posedenie pri krbe počas chladných jesenných a zimných dní. Etanolový krb môžete používať aj počas letných večerov, keď vás rozochveje chladný vietor.

Krb na bioetanol - veľký výber modelov v Electronic Star Onlineshop

V našej elegantnej kolekcii krbov si môžete kúpiť etanolový krb, ktorý možno umiestniť voľne na podlahu. V našej ponuke je k dispozícii aj etanolový stolový krb. Vyberte si z modelov v tvare stĺpa, hranatých a rovných línií, modernej ohňovej veže alebo modernej etanolovej lampy. Renomovaní výrobcovia ako Blumfeldt, Klarstein a OneConcept vyrábajú etanolové kachle z rôznych materiálov a v modernom dizajne. Klasické varianty dizajnu sú vybavené dvierkami, za ktorými horí etanolový plameň. Moderné verzie majú hranatý, okrúhly alebo elipsovitý sklenený valec. Či už ide o puristické alebo vintage krby: v našom online obchode nájdete krby na bioetanol v rôznych štýloch, ktoré sa hodia k dizajnu interiéru.

Kúpiť etanolový krb - atraktívny model pre každú domácnosť

Ak máte v obývacej izbe k dispozícii len obmedzený priestor, neznamená to, že sa musíte vzdať myšlienky na etanolový krb. Vyberte si napríklad kompaktný etanolový stolový krb alebo sa rozhodnite pre štíhly krbový stĺp. Ak chcete privítať hostí v príjemnej atmosfére, odporúčame vám použiť sadu etanolových svietidiel na chodbe. Model vo vidieckom štýle je zasadený do tradičného rámu krbu a je vhodný najmä na nápadité vianočné dekorácie. Ak chcete mať vzhľad kachlí na drevo, môžete si vybrať krb na bioetanol, ktorý má samostatný úložný priestor na polená. Filigránska požiarna veža z drahého kovu sa hodí k nádhernému interiéru. Nájdite si v našej ponuke model podľa vlastného výberu a nechajte si ho pohodlne doručiť až domov!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Môžu sa miestnosti vykurovať etanolovým krbom?

Keďže etanolové krby produkujú plamene, vyžarujú teplo do miestností. To, či sa ním dá vykurovať celá miestnosť, závisí od veľkosti krbu. Na tento účel odporúčame použiť väčší etanolový krb (voľne stojaci). Je navrhnutý aj pre väčšie množstvo etanolu.

Sú krby na bioetanol bezpečné?

Etanol je prchavá kvapalina, ktorá sa vznieti. Riziko vzniku požiaru sa preto takmer nelíši od rizika vzniku požiaru v prípade krbu na drevo.

Ako často je potrebné pri etanolovom krbe vetrať?

Predávkovaniu oxidom uhličitým v interiéri môžete zabrániť pravidelnou výmenou vzduchu prostredníctvom klasického vetrania.
Nahor