Posilňovacie stroje

Vyberte
Triediť podľa
1 Výsledky pre "Posilňovacie stroje"
Filter a radenie
Posilňovacie stroje

Chcete si doma vytvoriť vlastnú domácu posilňovňu? V ponuke nášho online obchodu electronic-star nájdete kvalitné stroje a náradie na posilňovanie. Splňte si svoje fitness ciele a vyberte si nové posilňovacie lavice, činky, hrazdy, bradlá, kotúče, hriadele či celé multifunkčné fitness stanice. S našimi nástrojmi si zlepšíte kondičku okamžite.

Ponúkame vám kvalitné fitness produkty do vašej súkromnej posilňovne od našich exkluzívnych značiek ako Klarfit a Capital Sports. U nás nájdete všetko pre svoj silový tréning. Mimoriadne obľúbené sú posilňovacie fitness veže s viacerými funkciami, nakoľko pomáhajú k efektívnemu precvičeniu všetkých svalových skupín.

Hľadáte stroje na kardio? Pozrite si aj naše trenažéry, bežecké pásy alebo cyklotrenažéry. Kardio cvičenia vynikajúco dopĺňajú silové tréningy. Vďaka trenažérom si precvičujete ten najdôležitejší sval, srdce. Pravidelné cvičenie navyše posilňuje imunitu a malo by byť súčasťou zdravého životného štýlu.

Chcete žiť zdravšie? Možno vás zaujme aj naša ponuka spotrebičov do kuchyne, ako sú mixéry na smoothie, odšťavovače ovocia alebo domáce jogurtovače. V e-shope electronic-star nájdete všetko, čo potrebujete k lepšej kondičke a zdravšiemu životnému štýlu. Kúpte si vybavenie do svojej domácej posilňovne už dnes.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov