3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Bezdrôtové mikrofónové sety našich značiek Malone alebo Auna vám umožnia nielen sebavedomé vystupovanie bez obmedzovania, ale aj interaktívnu spoluprácu s publikom. K tomu sú vybavené úspornou technológiou, ktoré zabezpečuje viachodinové používanie bez nepríjemného prerušovania. Vyberte si svojho favorita zo širokej ponuky electronic-star ešte dnes.  

Obavy nemusíte mať ani v prípade pripojenia headsetu. Jack a XLR výstupy umožňujú pohodlné pripojenie rôznej audio techniky. Navyše, dosah až do niekoľkých desiatok metrov oceníte pri rozletoch po scéne či pódiu. Okrem toho naše mikrofóny fungujú na odlišných frekvenciách, a tak pre vás prezentácie s dvoma rečníkmi či prepojenie rečníka s publikom nebude žiadny problém.

 

V ponuke nášho e-shopu nájdete aj mikrofónové sety, ktoré dodávame spolu s prenosným kufríkom s ochranným polstrovaním. Bezpečne a pohodlne tak prenesiete všetok obsah z bodu A do bodu B. Ak hľadáte napríklad aj výkonný reproduktorový set, máme pre vás tiež zariadenia s  kvalitnou konštrukciou a rýchlou montážou. Tie vám prídu vhod aj počas presunov medzi podujatiami. 

Či už chcete technicky zabezpečiť udalosti ako školenia alebo semináre, na naše ozvučenie a osvetlenie sa môžete takisto vždy spoľahnúť. Vyvážené zvukové vlastnosti našich aktívnych či pasívnych reproduktorov sú vhodné na podujatia rozličného charakteru. Presvedčte sa na vlastné uši, že zvuková technika od electronic-star prináša prvotriedny zvuk! 


Nahor