Bezdrôtové mikrofóny

Vyberte
Triediť podľa
11 Výsledky pre "Bezdrôtové mikrofóny"
Filter a radenie
Bezdrôtové mikrofóny

Jednou z popredných výhod bezdrôtových mikrofónov našich značiek Malone alebo Aluna je jednoduchá manipulácia. Prinášame vám zariadenia, ktorých obsluha nevyžaduje žiadne špeciálne technické zručnosti a sú určené naozaj pre každého. Na rozdiel od drôtových mikrofónov umožňujú svojim užívateľom voľnejší a pohodlnejší pohyb aj vďaka obrovskému dosahu a dlhej výdrži batérie. 

Bezdrôtové varianty mikrofónov sa skladajú z prijímača a vysielača, ktorý zachytáva signál od vysielača v spevákovej ruke. Čistý zvuk v kombinácii s odolnou kovovou konštrukciou robí z mikrofónov v našom e-shope skvelú voľbu pre rôzne spoločenské podujatia. Či už organizujete koncert alebo karaoke párty, zvuková technika od electronic-star vás nesklame. 

Oceníte tiež možnosť pripojenia mikrofónových setov s koncovými zariadeniami ako mixážny pult alebo PA systém. Vďaka jackovému výstup tak máte zabezpečenú integráciu do bežných technických zostáv. Profesionálne zvukové systémy môžete navyše prepojiť aj XLR výstupom

Plánujete okrem mikrofónu aj kúpu reproduktorov? Ponúkame tiež výkonné reproduktorové sety, ktoré z každého tónu vyťažia maximum. Mnoho našich zostáv je pritom založených na princípe „plug and play“, po slovensky „stlač a hraj“. Vyberte si zo širokej ponuky electronic-star ešte dnes.   

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov