3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

V našom e-shope nájdete širokú ponuku štúdiových mikrofónov s kvalitnými komponentmi a flexibilnými možnosťami nastavenia. Vďaka konštrukcii „plug and play“, po slovensky „stlač a hraj“, hravo zvládnete všetky svoje rečnícke a spevácke nahrávky. Kvalitné mikrofóny našich značiek Auna alebo OneConcept  sú vhodné aj pre profesionálov v oblasti rozhlasu a televízie.

Prinášame vám mikrofónové zariadenia s dynamickým a čistým zvukom, ktoré disponujú širokým frekvenčným rozsahom. Navyše, modely so zabudovanou ochranou voči šumeniu spoľahlivo tlmia nepríjemné zvuky pri veternom počasí a redukujú tiež sykavky. Pri práci v teréne vám príde vhod aj ich odolná konštrukcia chrániaca pred nárazmi alebo prevrhnutím.

 

Mikrofónové statívy v našom e-shope sa okrem pohodlnej manipulácie vyznačujú aj nízkou hmotnosťou a detailným spracovaním. Zatiaľ čo nastaviteľné sklopné rameno môžete využívať podľa vlastných predstáv, gumená spodná strana stojana chráni podlahu pred poškodením a zabezpečuje vysokú stabilitu. V ponuke máme aj kondenzátorové mikrofóny s nastaviteľným držiakom a statívom.

Hľadáte tiež bezdrôtový mikrofón vhodný na verejné podujatia ako konferencie, koncerty či karaoke párty? Na rozdiel od drôtových mikrofónov umožňujú svojim užívateľom voľnejší a pohodlnejší pohyb aj vďaka obrovskému dosahu a dlhej výdrži batérie. Vyberte si v našom e-shope svojho favorita ešte dnes!


Nahor