Kondenzátorové mikrofóny

Vyberte
Triediť podľa
41 Výsledky pre "Kondenzátorové mikrofóny"
Filter a radenie
Kondenzátorové mikrofóny

Kondenzátorové mikrofóny našich značiek Auna alebo OneConcept slúžia ako na profesionálne použitie v domácich i profesionálnych štúdiách, tak aj pre videoblogerov a ďalšie vysielacie podujatia. Pomocou USB kábla ich môžete jednoducho prepojiť s počítačom alebo notebookom vďaka princípu „plug and play“, po slovensky „stlač a hraj“.

K najväčším technickým prednostiam našich mikrofónov patria prvotriedny zvuk a minimálny šum. Vytvárajte nahrávky v najvyššej kvalite, pripravené na audio mastering pri zvukovej produkcii, podcastoch či moderovaní v rádiu. Zariaďte si pohodlne svoje štúdio s ponukou od electronic-star, v ktorej nechýba ani štúdiová technika a DJ technika.

Nájdete u nás aj kondenzátorové mikrofóny s nastaviteľným držiakom a statívom. Behom pár sekúnd tak môžete zariadenie jednoducho sklopiť a zložiť. Nylonový poťah pritom redukuje rezonančné akustické vibrácie a možné rušivé zvuky. Vďaka odolnej konštrukcii sú mikrofóny vyzbrojené tiež pre použitie mimo bežného prostredia - napríklad v autobuse alebo v hoteli.

Priaznivcov kvalitného zvuku dozaista oslovia aj naše výkonné reproduktory, vhodné najmä na ozvučenie diskoték, súkromných večierkov či divadelných javísk. V kombinácii s vyváženým zvukovým výkonom a precíznou konštrukciou ide o skvelý produkt aj pre mobilných DJov. Vyberte si niektorý z našich spoľahlivých komponentov s dlhou životnosťou, ktoré vás nesklamú ani pri pravidelnom používaní.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov