Záhradné náradie a technika

Vyberte
Triediť podľa
28 Výsledky pre "Záhradné náradie a technika"
Filter a radenie
Záhradné náradie a technika

Záhradné náradie a technika

Plánujete premeniť neprístupnú džungľu na krásnu záhradu? Alebo ste sa rozhodli pestovať obľúbené rastliny, domáce ovocie či zeleninu? Všetko, čo k tomu potrebujete, nájdete v našej ponuke. Nakupujte kvalitné fúriky, vozíky, hadice alebo pestovateľské boxy pohodlne online. Vykročte k svojej vysnívanej záhrade ešte dnes!

Fúrik je nenahraditeľným pomocníkom do každej záhrady. Ide o užitočnú pomoc pri prenášaní posekanej trávy, suchých konárov a lístia alebo vriec s hnojivom. Pri výbere veľkosti fúrika zvážte, aké množstvo materiálu plánujete vo fúriku prevážať. Plastové korby sú vhodné pre mäkší materiál ako lístie a posekaná tráva, kovové korby zas pre tvrdší materiál, napríklad štrk a väčšie kamene. Gumené kolesá na fúriku zaisťujú lepšiu prejazdnosť po nerovnom teréne.

Na zavlažovanie menšej záhrady vám postačí hadica značky Waldbeck. Na kohútik môžete napojiť ventil alebo rozdeľovač, vďaka čomu voda z kohútika tečie do dvoch a viac hadíc. Môžete tak naraz pohodlne zavlažovať rôzne miesta v záhrade. Hadica je navyše ľahká ako pierko a pozostáva z odolnej latex-nylónovej kombinácie.

Máte na záhrade vlastné jazierko? V tom prípade je kvalitná jazierková technika niečo, na čo by ste nemali zabudnúť. Či už hľadáte nové čerpadlo alebo odsávač bahna, naši pomocníci sú vám k dispozícii. Uprednostňujete jednoduchšie dekorácie ako sochy alebo ozdobné studne? Žiadny problém, u nás si vyberie skutočne každý!

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov