Podsedáky na lavice

Vyberte
Triediť podľa
11 Výsledky pre "Podsedáky na lavice"
Filter a radenie
Podsedáky na lavice

Pohodlné a vizuálne príťažlivé: poťahy na záhradné stoličky vylepšia každý nábytok na sedenie

Či už v záhrade, na terase alebo na balkóne: iba poťah na záhradné stoličky zabezpečí, že váš nábytok na vonkajšie sedenie bude pohodlný a komfortný. Vankúše sú k dispozícii v rôznych rozmeroch, povrchových úpravách, materiáloch a dizajnoch. Poskytujú nielen vynikajúci komfort sedenia. Kvalitné poťahy na záhradné stoličky sú aj vizuálne atraktívne. V našom online obchode si môžete kúpiť správny poťah na záhradné stoličky pre takmer každý kus sedacieho nábytku.

Poťahy na záhradné stoličky na každý účel

Stoličky s vysokým operadlom potrebujú vankúše s dlhým operadlom. Prirodzene pohodlné kreslá sa dodávajú s jedným vankúšom. Rozmery každého vankúša musia byť čo najpresnejšie prispôsobené vonkajšiemu sedaciemu nábytku. Ak je vankúš príliš veľký, nebude pevne držať na stoličke. Príliš malé vankúše nielenže nevyzerajú vhodne, ale možno ich ani nebude možné upevniť.

Niektoré vankúše na stoličky sú pripevnené pomocou gumičiek alebo šnúr. Iné majú vzadu vložku, ktorá sa prispôsobí operadlu stoličky. Tento variant sa obzvlášť ľahko nasadzuje a odníma.

Hrúbka čalúnenia a jeho rozmerová stálosť určujú komfort sedenia. Vysokokvalitné tkaniny sa považujú za odolné a trvácne. Poťahy by mali byť odolné voči opotrebovaniu, ľahko udržiavateľné a odolné voči UV žiareniu. Polyester spĺňa tieto požiadavky. Obzvlášť pohodlné vankúše pre stoličky s vysokým operadlom majú prídavný vankúš na hlavu, ktorý môžete odstrániť, keď sa nepoužíva.

Sortiment dopĺňajú vankúše na záhradné lavičky a paletový nábytok. Či už klasické alebo moderné: Vďaka obrovskému výberu farieb a vzorov sa vankúše na kreslá, stoličky a lavice dajú harmonicky prispôsobiť akémukoľvek prostrediu.

Podložky, čalúnenie a vankúše na záhradné stoličky - rozmery sú rozhodujúce pre správny výber

Pri výbere by ste mali venovať najväčšiu pozornosť rozmerom podložky. Ak sa nehodí, nemôže plniť svoju funkciu alebo len nedostatočne. Polyester sa považuje za mimoriadne pevný a odolný voči vlhkosti. Bavlna je priedušná a zaručuje pohodlné sedenie v horúcom letnom počasí. Z hľadiska odolnosti voči poveternostným vplyvom a trvanlivosti však bavlna zaostáva za polyesterom.

Hrubé vankúše a podušky stoličiek sa musia pred stohovaním stoličiek odstrániť. Ak si vyberiete tenšie verzie, stoličky môžete priestorovo úsporne skladovať aj s namontovanými vankúšmi.

Ak je sedací nábytok trvalo umiestnený vonku a vankúše sa skladujú len v suchu, keď sa nepoužívajú, mali by sa dať ľahko odnímať. Ak musíte zakaždým rozväzovať zauzlené šnúry, je to nepríjemné a časovo náročné. Elastické popruhy alebo vložky do operadla vám uľahčia prácu.

Nákup vankúšov na záhradné stoličky - ktorý je ten správny?

Ak chcete, aby vaše vankúše prežili búrku bez poškodenia, odporúčaným materiálom poťahu je polyester. Polyester je tiež prvou voľbou pre náročné použitie. Ak sa v lete veľa potíte, bavlnené alebo zmiešané tkaniny vám budú príjemné.

Hrubé vankúše poskytujú väčšie pohodlie pri sedení. Tenšie vydania sa však dajú skladovať priestorovo úspornejším spôsobom. Odnímateľné poťahy môžete prať v práčke podľa pokynov na údržbu.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ktorá látka je vhodná na poťahy záhradných stoličiek?

Polyester je odolný voči poveternostným vplyvom, odpudzuje vodu a nečistoty a je svetlostály. Škvrny sa dajú ľahko odstrániť. Dôležité pre alergikov: Peľ nemôže preniknúť cez materiál.

Môžu sa poťahy na záhradné stoličky prať v práčke?

Ak sú poťahy snímateľné, zvyčajne ich možno bez problémov prať v práčke. Vždy by ste mali dodržiavať pokyny výrobcu týkajúce sa starostlivosti.

Má zmysel impregnovať poťahy na záhradné stoličky?

Ak vankúše záhradných stoličiek ošetríte impregnačným sprejom, keď sú nové alebo po praní, zabránite ich znečisteniu.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov