Stĺpové ventilátory

Vyberte
Triediť podľa
23 Výsledky pre "Stĺpové ventilátory"
Filter a radenie
Stĺpové ventilátory

Stĺpové ventilátory sú výbornou voľbou, ak chcete ušetriť miesto a získať všetky potrebné funkcie v jednom kompaktnom zariadení. Na rozdiel od podlahových stojanových ventilátorov, majú stĺpové ventilátory elegantný dizajn a zaberajú veľmi málo miesta. Stĺpové ventilátory ponúkajú všetky užitočné funkcie ako bežné ventilátory, vrátane nastavenia rýchlosti, časovačov a oscilačných hláv.

Šikovný pomocník na trávenie horúcich letných dní

Stĺpové ventilátory sú skvelou voľbou do každej miestnosti vo vašej domácnosti alebo kancelárie. Zariadenia môžu byť umiestnené na stole alebo inom rovnom povrchu. Keďže sú naozaj kompaktné, môžu byť dokonca uložené v skrini, keď sa nepoužívajú. Ak teda hľadáte ventilátor, ktorý nezaberie veľa miesta, no napriek tomu vás udrží v chlade a pohodlí, potom je pre vás stĺpový ventilátor ideálnou voľbou.

Výhody stĺpového ventilátora:

  • Sú veľmi skladné a nezaberajú veľa miesta.
  • Ponúkajú všetky funkcie bežného ventilátora, ako sú nastavenia rýchlosti, časovač a oscilačné hlavy.
  • Mnohé modely sa dodávajú so zabudovaným ionizátorom, ktorý okrem chladenia vzduch aj čistí.
  • Majú možnosť otáčania v závislosti od modelu až o celých 360°. Vďaka tomu sa čerstvý vzduch dostane do každého kúta miestnosti.
  • Veľmi jednoducho sa používajú a ponúkajú všetky potrebné funkcie.
  • Spotrebuje oveľa menej energie ako klimatizácie.

Nevýhody stĺpového ventilátora sú:

  • Niektoré modely môžu byť dosť hlučné, takže ak ich chcete použiť v spálni alebo kancelárii, vyberte si model s nízkou hladinou hluku.
  • Nie sú veľmi vhodné do veľkých miestností.

Dýchajte čistejší vzduch

Oproti klasickým stropným ventilátorom majú mnohé modely stĺpových ventilátorov navyše zabudovaný ionizátor, ktorý do ovzdušia vyžaruje záporné ióny. Tieto ióny sa viažu na prachové častice a nečistoty. Čím sú ťažšie, tým viac padajú na zem, namiesto toho, aby sa vznášali vo vzduchu. Môžete si tak užívať čistý, čerstvý vzduch bez alergénov a iných škodlivín. Stropné ventilátory sú preto ideálnou voľbou pre alergikov.

Na čo si dávať pozor, pri výbere?

Pri výbere stĺpového ventilátora dbajte na jeho hlučnosť. Niektoré ventilátory môžu byť dosť hlučné počas prevádzky, takže ak ich chcete použiť v spálni alebo kancelárii, vyberte si model s nízkou hlučnosťou. Venujte pozornosť aj dostupným funkciám. Mnoho stĺpových ventilátorov sa dodáva s diaľkovým ovládaním, čo je veľmi výhodné, ak chcete upraviť nastavenia bez toho, aby ste vstali zo stoličky.

Stĺpový ventilátor je ideálnym riešením

Ak hľadáte kompaktný a efektívny ventilátor, ktorý nezaberie veľa miesta, ľahko sa používa a ponúka všetky potrebné funkcie, potom je pre vás stĺpový ventilátor tou správnou voľbou. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a všestranným funkciám je stĺpový ventilátor ideálnym riešením do akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti alebo kancelárii.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov