Domáce pivovary

Vyberte
Triediť podľa
32 Výsledky pre "Domáce pivovary"
Filter a radenie

Domáce pivovary

Hľadáte domácu sadu na varenie piva? Chcete mať svoje vlastné pivo pripravené v pohodlí domova? electronic-star vám ponúka sady na domáce varenie piva. Pokiaľ hľadáte nerezové kotlíky na slad z ušľachtilej ocele alebo fermentačné rúry, u nás ste na správnej adrese.

Správny hobby sládok by mal mať aj kvalitné výčapné zariadenie. Naša ponuka sa postarala aj o tento sortiment, a tak u nás nájdete vysoko kvalitné zváracie automaty či chladiče piva. Veľmi dobre vieme, že čerstvo načapované vychladené pivo chutí úplne najlepšie. U nás sa o vaše pohodlie postará značka Klarstein.

Z našej ponuky by vás mohli zaujať aj naše multifunkčné mixéry, vďaka ktorým si pripravíte vždy skvelé miešané nápoje. Máte doma kvalitný alkohol, ale nemáte ho kde skladovať v adekvátnych podmienkach? Určite si v našej ponuke pozrite aj vitríny a vinotéky, vďaka ktorým bude váš alkohol či víno skladované v tých najlepších podmienkach.

O vysokú kvalitu našich sád na domáce varenie sa stará značka Klarstein. Svetlé či tmavé, vyrobené vrchným alebo spodným kvasením, pšeničné alebo plzenské – vďaka naším varným kotlom na pivo Klarstein si doma uvaríte to správne pivo. Proces výroby piva je jednoduchý a s nami ho zvládne aj začiatočník.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov