Výčapné zariadenia

Vyberte
Triediť podľa
13 Výsledky pre "Výčapné zariadenia"
Filter a radenie

Výčapné zariadenia

Čerstvo načapované pivo chutí vždy najlepšie. Doprajte si tento pôžitok vďaka našim výčapným zariadeniam, chladičom piva či kotlíkom na slad. O vaše pohodlie sa postarajú naše značky Klarstein a OneConcept, ktoré v sebe spájajú vysokú kvalitu a prepracovaný dizajn.

Prineste si pôžitok z pitia piva priamo k sebe domov. Naše zariadenia na čapovanie piva sa postarajú o váš neustály pôžitok z tohto nápoja. Vďaka prepracovanému systému má sladový mok vždy ten správny tlak. Vďaka vhodným pripájacím adaptérom si k čapovaču môžete pripojiť akýkoľvek súdok vášho obľúbeného piva.

Termoregulačný chladiaci systém sa stará o to, aby bolo vaše pivo vždy správne vychladené. Naše kvalitné výčapné zariadenia sú štýlové i šikovné. V našej ponuke nájdete aj sladinové kotle a domáce variče piva, vďaka ktorým si môžete podomácky pripraviť svoje vlastné pivo. Či ste už začiatočníci alebo skúsení hobby-sladovníci, z našej ponuky si vyberiete tie najlepšie kuchynské spotrebiče pre vašu prácu.

Zariaďujete si novú prevádzku? V kuchyni by vám rozhodne nemala chýbať ani mraznička, kvalitná rúra na pečenie či mikrovlnka. Zaujať by vás mohli aj naše mixéry, vďaka ktorým si namiešate drink podľa svojich predstáv. V ponuke electronic-star nájdete kvaliné spotrebiče do domácnosti i menších prevádzok. Nakúpte online nové kuchynské spotrebiče ešte dnes.

 
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov