Fritézy

Vyberte
Triediť podľa
35 Výsledky pre "Fritézy"
Filter a radenie

Fritézy

Hľadáte novú fritézu do vašej domácnosti? Nová teplovzdušná fritéza vám uľahčí prípravu smažených a vyprážaných jedál. Naše fritézy Klarstein sa vyznačujú vysokou kvalitou a štýlovým prevedením. Začnite sa stravovať zdravšie, naše fritézy pracujú s minimálnym množstvom oleja a pražia len horúcim vzduchom.

Teplovzdušné fritézy Klarstein pôsobia futuristicky a pristupujú inovatívne ku klasickým kulinárskym technikám, ako sú grilovanie, fritovanie či pečenie. Všetky tieto činnosti spájajú do jednej, čím umožňujú rekordne rýchlu a zdravú prípravu mäsa, rýb alebo zeleniny. Teplovzdušné fritézy umožňujú smaženie a grilovanie čerstvých, ale aj mrazených surovín.

Radi pripravujete jedlá grilovaním či smažením? Pozrite si v našej ponuke aj jedinečné a praktické minirúry, ktoré šetria váš čas a priestor. Ak máte rodinný dom a radi grilujete na záhrade, poteší vás náš široký výber záhradných grilov. V ponuke máme aj šikovné kuchynské grily na prípravu tých najchutnejších pokrmov.

Vyberte si kvalitný fritovací hrniec či fritézu z ponuky e-shopu electronic-star. Môžete sa tešiť na prípravu jedál bez tuku. Nemusíte sa báť, chuť zostane nezmenená a dokonca aj hranolky budú vďaka našim fritézam vždy lahodné a chrumkavé. Presvedčte sa o tom kúpou online už dnes. V našej ponuke sa nachádzajú len kvalitné a štýlové kuchynské spotrebiče.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov