Plynové grily

Vyberte
Triediť podľa
15 Výsledky pre "Plynové grily"
Filter a radenie
Plynové grily

Grilovačka je vždy dobrá zábava. Menej to už platí o príprave grilovačky, rozpaľovaní grilu, špinení okolia uhlím a nakoniec po skončení akcie – o čistení. Tí z nás, ktorí majú na grilovaní najradšej chuť grilovaného mäsa a pečenej zeleniny, ale nie nutne čakanie na jedlo, nájdu v plynových griloch od Klarstein ideálnych pomocníkov.

Ako si však vybrať správny gril? Ponuka je široká a modelov je toľko, že len urobiť si prehľad zaberie dosť času. Preto sme pre vás pripravili tohto detailného sprievodcu výberom správneho záhradného grilu. Ak však potrebujete len základný prehľad, čítajte ďalej.

Malá grilovačka, alebo rodinná oslava?

Prvým parametrom pri rozhodovaní sa je určite množstvo jedla, ktoré chcete piecť. V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti plynových grilov od kompaktných, ktoré pripomínajú váš bežný kuchynský gril a postačia na prípravu grilovačky pre dvoch či malú rodinu, cez stredne veľké, na ktorých jednoducho pripravíte naraz aj mäso aj zeleninu, a nebudete musieť pri „platni“ tráviť dvakrát toľko času, až po tie skutočne najväčšie. Na nich pripravíte bez problémov hamburgery aj pre viac ako desať ľudí, a v prípade viacplatňových modelov môžete ešte zároveň aj pripravovať ďalšie jedlá.

Kráľ záhrady a prenosný pomocník

Pod plynovým grilom si obvykle predstavíme veľký, vstavaný gril tvoriaci kuchynský roh vašej záhrady. A samozrejme – v ponuke našich grilov Klarstein nájdete aj takéto. Uspôsobené na pevné usadenie pod prístreškom či pergolou, a s konektorom na plynovú prípojku. Veľké záhradné plynové grily vám ponúknu všetok komfort varenia, ako v profesionálnej kuchyni. Odkladacie priestory, teplomery a pracovná plocha zabezpečia, že takýto gril bude dokonalým základom letnej kuchyne.

Ak však nie ste pripravení na veľký gril, alebo chcete mať možnosť gril kedykoľvek jednoducho odložiť a získať nový priestor, môžete siahnuť po menších plynových griloch. S pripojením na propán-butánovú fľašu získate všetky výhody plynového grilovania, ale bez neohrabanej veľkosti. Prineste gril na ľahkej podnožke s kolieskami kedykoľvek z garáže, alebo dokonca využite iba malý stolový gril, na ktorý vám stačí skutočne minimum priestoru.

Chýba vám vôňa dymu?

Grilovanie má mnohé podoby, a použitie plynového grilu – hoci veľmi pohodlné – nemusí mať pre každého toho správneho „ducha“ spojeného s grilovaním. Preto v našej ponuke záhradných grilov nájdete aj tradičné grily na brikety a drevo, alebo ohniská, pri ktorých sa neodmysliteľné praskanie dreva a dlhé večery strávené sledovaním pahreby určite stanú realitou.

Nemáte k dispozícií plyn? Stále je tu tiež možnosť vonkajších elektrických grilov. Jednoducho zapojte do zástrčky, a grilujte kedykoľvek!

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov