Markízy

Rozmýšľate nad kúpou markízy? Markíza bude skvelým pomocníkom na vašu terasu, balkón či pergolu. Predovšetkým ak máte zimnú záhradu, ktorá sa bez kvalitného tienenia stáva skleníkom. Látka markízy odráža slnečné lúče, vďaka čomu sa sklo neprehrieva a nevpúšťa tak teplo do interiéru. Vyberte si ten najvhodnejší variant pre vás pohodlne online ešte dnes!

V našej pestrej ponuke látok si môžete zvoliť farbu a vzor tak, aby vaša markíza ladila k fasáde domu alebo zimnej záhrade. Navyše, špeciálna povrchová úprava látky je vodeodolná a chráni pred špinou, takže sa o ňu prakticky nemusíte starať.

Upokojujúce súkromie vám vytvoria aj bočné clony, ktoré taktiež využijete vo svojej záhrade, na balkóne alebo terase. Štýlové prevedenie formou čerstvých zelených listov zabráni nežiaducim pohľadom a zároveň vyzdobí miesto odpočinku. Takto listnatý plot je, samozrejme, vhodný na dekoráciu nielen vonkajších, ale aj vnútorných priestorov.

Záhradu si dokážete spestriť aj ďalšími zaujímavými spôsobmi. Objavte záhradné dekorácie z našej ponuky, v ktorej nájdete štýlové kvetináče či fontány. Navodiť atmosféru relaxu vám pomôže aj vhodné záhradné osvetlenie. Nechajte sa inšpirovať naším pestrým výberom produktov, s ktorým si poľahky zariadite svoju oázu pokoja podľa predstáv!

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov