Bočné clony

Vyberte
Triediť podľa
44 Výsledky pre "Bočné clony"
Filter a radenie
Bočné clony

Bočné clony

Kto by nechcel mať v záhrade svoje súkromie. Keď ste doma, chcete byť skutočne sami sebou, a nepozerať na to, či vás niekto práve vidí. Bočné clony sú veľmi podobné ako pergoly, avšak sú zavesené vertikálne, a preto sú ideálne na blokovanie výhľadu zo susedných pozemkov. Tiež však pomocou nich môžete rozdeliť otvorený priestor na niekoľko oddelených častí a vizuálne tak rozbiť ucelenú plochu.

Plot na ochranu pred pozorovaním

Máte radi zelené ploty, ale nemôžete čakať roky, pokým vyrastú? Prichyťte k plotom alebo zábradliam ochranu pred pozorovaním od Blumfeldt, a malé zelené listy vás budú ukrývať pred pohľadmi susedov už za niekoľko minút. Navyše, vždy môžete na zemi pri nich zasadiť skutočný zelený plot. A keď bude dostatočne vysoký aby vám zabezpečil súkromie, ochranu pred pozorovaním demontujete za niekoľko minút.

Ľahké a trvanlivé

Naše bočné markízy sú vyrobené z ľahkej ale pevnej hliníkovej konštrukcie, ktorá odolá aj nárazom vetra. Navyše, polyesterové plátno je trvanlivé aj pod vplyvmi počasia a odoláva UV žiareniu. A navyše sa aj jednoducho čistí!

Vďaka svojej ľahkej konštrukcií je navyše aj vyrolovanie a zrolovanie markízy veľmi jednoduché – a môžete si tak dopriať ranné slnko aj poobedné súkromie bez vyrušovania.

Bez náročnej inštalácie

Bočné markízy aj ochrany pred pozorovaním sú veľmi jednoduché na inštaláciu. Ochranu pred pozorovaním stačí na niekoľkých miestach pripevniť o plot či zábradlie pomocou uchytávacích pások, a za pár minút je montáž hotová. Na druhú stranu bočné markízy prichádzajú so samonosnou konštrukciou, ktorej poskladanie je veľmi jednoduché. Upevnené pritom môžu byť do zeme pomocou pevných kolíkov, alebo stáť na samostatných nožičkách. Možnosťou je tiež pripevnenie o stenu – stačí na to niekoľko šróbov.

Terasa snov

Teraz, keď už vďaka bočným clonám máte na terase a v záhrade súkromie, prišiel čas urobiť si ju presne podľa seba! Rozložte si záhradné lehátka na opaľovanie, a pripojte aj malú fontánku na osviežovanie vzduchu.

Čo viac vám môže chýbať?

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov