Výrobníky ľadu

Vyberte
Triediť podľa
30 Výsledky pre "Výrobníky ľadu"
Filter a radenie

Výrobníky ľadu

Hľadáte výrobník ľadu do svojej domácnosti alebo prevádzky? Teplé letné mesiace si priam žiadajú ochladiť nápoje studenými kockami ľadu. Naše kvalitné zariadenia na výrobu kociek ľadu a drviče ľadu sa postarajú o komfort vás i vašich hostí.

Naše zariadenia na výrobu ľadu sú pripravené zásobovať vaše párty a podujatia chladnými nápojmi. Zabudnite na formy na ľad, vyklápanie kociek je už minulosťou. Výrobník ľadu sa ovláda jednoducho pomocou tlačidiel na displeji. Naprogramujte si, kedy začne stroj pracovať a po príchode domov z práce vás bude čakať ľadová odmena.

Vďaka nám sú aj dni, kedy ste museli manuálne lámať ľad, už dávno preč. Značka OneConcept prináša štýlové a šikovné drtiče ľadu, ktoré vďaka automatickému mleciemu telesu zvládnu zázraky za neskutočne krátky čas. Svojou konštrukciou z nezerovej ocele sú naše drtiče ľadu modernými i dizajnovými kúskami.

Máte radi studené jedlá a nápoje? Určite si pozrite aj naše domáce výrobníky zmrzliny. Správne vychladené nápoje všade na cestách vám zabezpečia naše autochladničky a pokiaľ si chcete načapovať najlepšie vychladené pivo v pohodlí domova, čakajú na vás štýlové výčapné zariadenia

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov