Zmrzlinovače

Vyberte
Triediť podľa
13 Výsledky pre "Zmrzlinovače"
Filter a radenie

Zmrzlinovače

Chcete sa v lete potešiť domácou zmrzlinou? Naše domáce výrobníky zmrzliny a mrazeného jogurtu vám nepochybne prídu vhod. Potešte seba a svoje deti zmrzlinou podľa ich vlastného výberu. Zmrzlinovače z našej ponuky pochádzajú od značky Klarstein, ktorá si dáva záležať na špičkovej kvalite a unikátnom dizajne.

So zariadením na výrobu zmrzliny Klarstein máte zmrzlinu pripravenú už za 30 - 40 minút. Vložte ovocie, čokoládu alebo vanilku a objavujte rozmanitosť domácej zmrzliny. Osviežujúci dizajn našich zmrzlinovačov vás naladí na letnú náladu už len pri pohľade na ich jedinečné vyhotovenie. Na skladovanie našich nádob sa odporúča používať mraznička.

Vyrobte si doma ovocnú či točenú zmrzlinu, sorbet alebo mrazené jogurty. Svoju vlastnú zmrzlinu si viete prispôsobiť aj pokiaľ vás trápi potravinová intolerancia či alergia. Zariadenie na výrobu zmrzliny vie vyčarovať aj vynikajúce mliečne kokteily. Obsluha našich spotrebičov je veľmi jednoduchá, o všetko sa postarajú tlačidlá na displeji.

Radi si počas leta doprajete chladené nápoje? Vhod by vám mohli prísť aj naše výrobníky ľadu, vďaka ktorým môžete zabudnúť na nudné formy na ľad. Ak chcete mať chladené nápoje a jedlá po ruke všade so sebou, naše autochladničky sa postarajú u váš najvyšší komfort. Vyberte si nové výrobníky zmrzliny online už dnes a potešte sa novým šikovným spotrebičom. 

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov