3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Bluetooth reproduktory

32 Počet produktov

Bluetooth reproduktory

Triumfálna éra smartfónu je nezastaviteľná, ale prakticky sa už uskutočnila a svoju cestu do rúk a vreciek viac ako tretiny slovenského obyvateľstva si smartfón už dávno vyrazil. Tendencia vzrastá od roku 2009 a jej koniec je ešte v nedohľadne. Predsa len je možné počúvať hudbu cez zabudované reproduktory smartfónov iba primerane. Táto hudba ešte stále často znie ako z plechovky.

Bluetooth reproduktory – mobilné využitie

Bluetooth reproduktor má veľa výhod. Veľmi jednoducho ho napríklad prepojíte so smartfónom alebo tabletom. Či už smartfón alebo tablet – reproduktory je možné spojiť so všetkými zariadeniami, ktoré podporujú bluetooth. Aby sa Vaša osobná hudobná knižnica mohla zvučne predviesť v plnom rozsahu, je potrebné iba aktivovať bluetooth funkciu a polohovať zariadenie najlepšie s odstupom 20 cm od reproduktora, ktorý následne môžete zapnúť. Režim spájania nabehne automaticky a vytvorí spojenie. Ak sa tak nestane a budete požiadaný o zadanie PIN kódu, je potrebné do Vášho zariadenia zadať factory-code reproduktora. Tento je zvyčajne „0000“ alebo „1234“. Najlepšie je toto číslo skontrolovať v návode na použitie. 

Či už vnútri alebo vonku – bluetooth funguje všade

S reproduktorom, ktorý využíva bluetooth máte možnosť počúvať hudbu v celom byte, i keď to môže byť netradičné. Chcete pri sprchovaní počúvať rezkú áriu? Alebo chcete mať v kuchyni popri varení pustený obľúbený hudobný album? Alebo priviesť hostí na oslave do tanca v obývačke? Toto je len pár možností využitia bluetooth reproduktora medzi vlastnými štyrmi stenami. Každý si kedykoľvek môže cez smartfón alebo tablet určiť, čo z reproduktorov zaznie, a ak máte skôr chuť počúvať hudbu v záhrade alebo v parku, jednoducho sa pripravíte s dostatočne nabitou batériou a Vašim úmyslom nič nebude stáť v ceste. Takéto mobilné reproduktory pri dostatočnom nabití batérie zásobujú Vaše uši s hudbou celú noc.

Bezkáblový zvuk z reproduktora – Podľa čoho spoznáte kvalitu?

Kvalitu zvuku bluetooth reproduktora je samozrejme možné stanoviť a kompletne posúdiť až vtedy, keď zvučný výsledok prenikne k Vašim vlastným ušiam. Človek by sa mal spoliehať na svoj vlastný estetický cit. Ak je napríklad basový zvuk prenikavý, je vysoko pravdepodobné, že výšky a stredné tóny sú ukrátené o možnosť presadiť sa. Extra komfort, ako možnosť využitia reproduktorov na telefonovanie ako handsfree zariadenie, alebo na nabíjanie ostatných zariadení cez USB si môžete zvážiť podľa potreby a stanoviť, či je to pre Vás dôležité a opodstatňuje prípadné cenové navýšenie. Varianty ako bluetooth v mini formáte, prenosné reproduktory, čiže reproduktory v malých dimenziách, extrémne uľahčujú prenos. Keď už je reproduktor spojený so smartfónom, môžete sa so zariadením zdržiavať vo vzdialenosti až desiatich metrov bez toho, aby ste museli počítať s poruchami pri spojení cez bluetooth. V našom obchode Vám ponúkame rôzne varianty prenosných reproduktorov  na bezdrôtový zvuk . Máte veľký výber čo sa týka dizajnu ako aj technických špeciálnych funkcií. Mini reproduktory môžete získať tak isto ako aj celé systémy s 3D zvukom v najrôznejších tvaroch a farbách.

Nahor