Bezdrôtové reproduktory

Vyberte
Triediť podľa
9 Výsledky pre "Bezdrôtové reproduktory"
Filter a radenie
Bezdrôtové reproduktory

bezdrôtový reproduktor

Chcete vylepšiť svoj domáci hudobný systém o bezdrôtový reproduktor alebo k nemu pripojiť smartfón či prehrávač MP3? Prezrite si veľký výber, ktorý splní všetky požiadavky. Čo je však pri reproduktoroch dôležité a aké vlastnosti odlišujú jednotlivé modely? Tento článok vám poskytne užitočné tipy, ktoré vám pomôžu pri kúpe bezdrôtových reproduktorov.

Bezdrôtové reproduktory – čo je na nich také výnimočné?

Ako už názov napovedá, bezdrôtové modely s rozhraním Bluetooth alebo WLAN sa zaobídu bez kábla. Mnohí to považujú za nepríjemné a znižuje to aj dosah. Reproduktory bez káblov ponúkajú vysokú flexibilitu a väčší poriadok. Ponúka sa tu aj veľmi dobrý a bohatý zvuk. Moderný hudobný box Bluetooth je veľmi obľúbený vďaka svojej mobilite. Môžete ho postaviť kdekoľvek chcete, či už doma alebo na cestách, napríklad v záhrade, parku alebo na pláži. Môžete ho použiť na pripojenie všetkých zariadení, ktoré podporujú technológiu Bluetooth a majú rôzne vstupy, napríklad cinch alebo zvonček:

 • Smartphone

 • Prehrávač MP3

 • Tablet

 • Laptop

 • Stolný počítač

 • Televízia

 • stereo systém

Zariadenie Bluetooth Box sa dá ľahko pripojiť, ak má mediálne zariadenie, napríklad mobilný telefón, modul Bluetooth a nepotrebuje zdroj energie, pretože má zvyčajne nabíjateľnú batériu. Hmotnosť sa pohybuje od 200 gramov do jedného kilogramu.

Aké sú rôzne typy/typy bezdrôtových reproduktorov a aké sú špeciálne funkcie?

Okrem kvality zvuku sú rozhodujúce aj funkcie: mnohé reproduktory Bluetooth majú vstup AUX, ktorý je praktický na pripojenie analógových prehrávacích zariadení a umožňuje káblový prenos signálu. S modelmi, ktoré majú zabudovaný mikrofón, môžete telefonovať bez použitia rúk. Správa hovorov a ovládanie prehrávania sú možné aj na rôznych zariadeniach, napríklad na reproduktore Bluetooth TRK-861. V závislosti od modelu, ktorý si vyberiete, ponúkajú tieto malé prenosné reproduktory mnoho ďalších funkcií, ako napríklad:

 • Funkcia rádia

 • Puzdro odolné proti striekajúcej vode, použitie v exteriéri

 • Integrovaný mikrofón

 • Prepínateľné zosilnenie basov

 • Nastaviteľný vysokofrekvenčný a nízkofrekvenčný filter

 • Port USB s podporou MP3, prehrávanie hudby z dátových nosičov, napr. USB kľúča alebo MP3 prehrávača

 • Efektové osvetlenie LED ovládané hudbou

Kúpte si bezdrôtové reproduktory – ktorý si vybrať?

Electronic.star je váš špecializovaný online trh. Sortiment je rozsiahly. Prezrite si produkty a nechajte sa inšpirovať ich rozmanitosťou a uvedenými funkciami. Pri mobilnom používaní by ste mali počítať s niekoľkohodinovou výdržou batérie, ako je to napríklad v prípade rádia Blaster DAB. Ak používate reproduktor hlavne na cestách, je najlepšie vybrať si malú a ľahkú jednotku, prípadne s krytom odolným proti striekajúcej vode. Ak ho chcete používať ako hands-free zariadenie, je užitočný mikrofón.

FAQ

Čo sú bezdrôtové reproduktory?

Vlastníte moderný stereo systém a hľadáte vhodné reproduktory alebo k nemu chcete flexibilne pripojiť mobilný telefón či iné zariadenie? Potom by ste si mali kúpiť moderné reproduktory Bluetooth. Umožňujú bezdrôtové pripojenie. Príkazy a signály prijímajú cez Bluetooth. Spojenie sa vytvorí medzi jednotkami.

Aké sú výhody bezdrôtového reproduktora?

Bezdrôtový reproduktor Bluetooth môžete pripojiť k rôznym zariadeniam. Vyznačuje sa veľkým komfortom, flexibilitou a mobilitou. K reproduktoru môžete jednoducho a rýchlo pripojiť zariadenia s rozhraním Bluetooth a počúvať hudbu kdekoľvek doma alebo na cestách.

Pre koho sú vhodné bezdrôtové reproduktory?

Keďže reproduktory s technológiou Bluetooth nepotrebujú žiadne káble, sú vhodné najmä na mobilné použitie. Mnohé prenosné boxy sú také malé, že ich môžete nosiť v akejkoľvek taške. Prenos sa uskutočňuje prostredníctvom štandardu Bluetooth, ktorý dnes podporuje prakticky každý smartfón, ako aj mnoho ďalších mobilných zariadení.
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov