Moderné digestory

Vyberte
Triediť podľa
27 Výsledky pre "Moderné digestory"
Filter a radenie
Moderné digestory

Moderné digestory

Digestor patrí medzi výrazné kuchynské spotrebiče a dokáže priestoru dodať akcent. Vďaka tomu, že je spravidla umiestnený vo výške očí, upúta pozornosť každého, kto vstúpi do vašej kuchyne. Preto je dôležité, aby digestor svojim dizajnom ladil s vašou domácnosťou a dotváral  celkovú atmosféru kuchyne.

Výhody digestorov

Hlavnou úlohou digestora je zbavovať vašu kuchyňu nepríjemných výparov a dymu z varenia, okrem toho vám používanie digestora prinesie ďalšie výhody.

  • Rast plesní je spôsobený parou a vlhkosťou, digestor dokáže zbaviť vašu kuchyňu vlhkosti, ktorá vzniká pri varení, čím predchádza vzniku plesní.
  • Kuchynský digestor účinne zbaví váš domov nepríjemných pachov, ktoré sú dôsledkom varenia, a zároveň udrží vzduch vo vašej domácnosti čistý a príjemný.
  • Mať pri varení rozpálenú kuchyňu je naozaj nepríjemné. Digestor je jedným z najlepších riešení na odstránenie prebytočného tepla, ktorému sa pri varení či pečení nedá vyhnúť.
  • Existujú digestory s osvetlením, ktoré sa postará o príjemnú atmosféru a jasné svetlo vo vašej kuchyni.
  • Digestory poskytujú nielen čistý vzduch, ale výrazne zlepšujú celkový vzhľad kuchyne.
  • Digestor udrží vašu kuchyňu čistú. Filtruje mastnotu a nečistoty.
  • Štúdie dokazujú, že znečistenie ovzdušia spôsobené varením v našich domácnostiach môže byť nebezpečné pre zdravie, digestor dokáže tieto toxíny pohltiť. 

Typy digestorov

Vo všeobecnosti existuje 5 druhov digestorov podľa umiestnenia v kuchyni:

Digestory do modernej kuchyne

V tejto kategórií nájdete moderné digestory všetkých druhov – komínové, ostrovčekové aj výsuvné.

Moderné digestory, ktoré dokonale sadnú každej modernej kuchyni sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sa využívajú aj v profesionálnych prevádzkach. Hlavné komponenty sú vždy zo skla a kovu. Výhodou použitia moderných materiálov, je aj ich jednoduchá údržba a čistenie. 

U niektorých digestorov môžete nájsť aj inovatívne prvky ako je  LED RGB podsvietenie, ktoré dodá vašej kuchyni vždy tú správnu atmosféru. V domácnosti s deťmi možno oceníte aj moderný prvok, ako je kriedou popisovateľný povrch digestora, podobné moderné prvky nájdete aj pri chladničkách.

Retro deigestory

Máte kuchyňu zariadenú v retro štýle? Potom si určite prezrite kategóriu retro dzijanových digestorov.

Aké sú alternatívy digestora? 

A ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete mať v kuchyni digestor? Čisička alebo odvlhčovač vzduchu vám môžu pomôcť udržať čistú a zdravú kuchyňu. Hoci nie sú priamo nad varnou doskou, sú prenosné, takže ich počas varenia môžete umiestniť do kuchyne. 

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov