Vyhrievacie deky, vankúše

Vyberte
Triediť podľa
26 Výsledky pre "Vyhrievacie deky, vankúše"
Filter a radenie

Vyhrievacie deky, vankúše

Hľadáte vyhrievaciu deku alebo vyhrievaciu podložku alebo vankúš, čo vás túto zimu udrží vo vašej domácnosti v pohodlí a v príjemnom teple? Máte doma elektrické kachle, elektrický krb alebo iný ohrievač ale vy sa chcete zababušiť v posteli a užívať si viac tepla? Nehľadajte ďalej ako v našej ponuke vyhrievacích diek, vyhrievacích podložiek a vyhrievacích vankúšov! Máme na výber rôzne farby a štýly, takže si určite nájdete to pravé pre svoje potreby.

Aké typy nájdete v našej ponuke?

 • Elektrické vyhrievacie deky – v našej ponuke nájdete elektrické vyhrievacie deky v rôznych farebných prevedeniach či veľkostiach. Najväčšia elektrická vyhrievacia deka je určená pre dvoch ľudí, ktorí sa ňou môžu zakryť. V ponuke nájdete aj Termodeku s rukávmi, ktorú si môžete obliecť ako župan a bude vám priliehať na telo ešte lepšie ako elektrická vyhrievacia deka.

 • Výhrevné rohože/podložky – patríte k tým ľuďom, ktorým je neustále zima na nohy a nepomáhajú vám ani hrubé ponožky? Výhrevná rohož bude tou správnou voľbou! Tým, že budete cítiť príjemné teplo priamo od chodidiel, budete sa cítiť veľmi pohodlne a uvoľnene. Výhrevná rohož je skladná a môžete ju pokojne prenášať z bytu do kancelárie alebo kdekoľvek budete chcieť.

 • Vyhrievacie vankúše – sú skvelým spôsobom, ako sa zamerať na konkrétne bolestivé oblasti na tele, najmä na krk, chrbticu a iné. Sú menšie ako deky, takže sa dajú ľahko umiestniť na boľavé kĺby alebo vedľa krku a ramien.

Tipy, ako používať elektrickú vyhrievaciu deku a čomu sa vyhnúť

 • Elektrickú vyhrievaciu deku nikdy nepoužívajte na dojčatá alebo deti.
 • Ak máte cukrovku alebo slabý krvný obeh, pred použitím vyhrievacej deky sa poraďte so svojím lekárom.
 • Pred použitím vyhrievacej deky vždy skontrolujte šnúry a elektrické pripojenia. Ak sú káble rozstrapkané alebo zástrčky poškodené, deku nepoužívajte.
 • Nikdy nenechávajte zapnutú elektrickú vyhrievaciu deku počas spánku.
 • Keď skončíte s používaním vyhrievacej deky, odpojte ju zo zásuvky a zložte ju tak, aby sa vyhrievacie teleso ničoho nedotýkalo. Uložte ju na bezpečné miesto.

Aké funkcie môže mať vyhrievacia deka?

 • Automatické vypnutie – táto funkcia je dôležitá kvôli bezpečnosti. Po uplynutí času (napr. 3 hodiny) sa elektrická vyhrievacia deka vypne automaticky sama.

 • Vyberte si takú elektrickú vyhrievaciu deku, ktorú môžete bez problémov vyprať v práčke. Čistota je základ a preto je dôležité, aby ste elektrickú vyhrievaciu deku mohli kedykoľvek bez problémov vyprať.

 • Diaľkové ovládanie – svoju elektrickú vyhrievaciu deku môžete ovládať na diaľku.

 • Podsvietený ovládač – je veľmi dôležitou funkciou, aby ste svoju elektrickú vyhrievaciu deku mohli pokojne ovládať aj v tme bez toho, aby ste museli zapnúť svetlo a videli na gombíky.

 • Poistka proti prehriatiu sa zas postará o to, aby sa elektrická vyhrievacia deka neprehriala a tým nespôsobila napríklad požiar alebo popáleninu.

Ako si vybrať elektrickú vyhrievaciu deku alebo vyhrievací vankúš či rohož?

 • Zamerajte sa na funkcie, ktorými elektrická vyhrievacia deka disponuje. Určite by mala mať možnosť prania v práčke, poistku proti prehriatiu, automatické vypnutie a podobne.

 • Ovládanie teploty – lacnejšie elektrické vyhrievacie deky majú zväčša len 1 funkciu - zapnutie/vypnutie, čo znamená, že nie je možné regulovať si ich teplotu. Tie drahšie elektrické vyhrievacie deky majú rozmedzie regulácie teploty medzi 2-10 stupňami vyhrievania.

 • Vyberte si podľa rozmerov. Akú veľkú elektrickú vyhrievaciu deku potrebujete? Potrebujete ju pre seba alebo chcete, aby zakryla aj dve osoby? Čo sa týka napríklad elektrických vyhrievacích vankúšov, ktoré sa používajú hlavne na bolestivé partie, zvážte na aké veľké miesto chcete vyhrievací vankúš priložiť. Pokiaľ máte problémy s krkom alebo šijou, stačí vám menší rozmer. Ak však trpíte bolesťami chrbta, siahnite po väčšom rozmere.

 • Príkon elektrických vyhrievací diek – väčšina elektrických vyhrievacích diek má výkon od 3,6 do 180 W, na základe toho si môžete vybrať takú elektrickú deku, ktorá sa zahreje tak rýchlo, ako potrebujete. Avšak s vyšším výkonom sa zvyšuje aj cena vyhrievacej deky.

 • Materiál – ak hľadáte vyhrievaciu deku, ktorá vás udrží v teple a pohodlí počas celej zimy, určite investujte do elektrickej vyhrievacej deky, ktorá je vyrobená z vysokokvalitných materiálov. Elektrická vyhrievacia deka by mala byť schopná rovnomerne rozvádzať teplo, preto hľadajte takú, ktorá má dobrý systém vyhrievania. Okrem toho by mal byť materiál odolný a ľahko sa čistiť. Niektoré elektrické vyhrievacie deky sa dokonca dodávajú s odnímateľným poťahom, ktorý možno prať v práčke. Pri výbere elektrickej vyhrievacej deky sú pohodlie a hygiena rovnako dôležité ako funkčnosť.

Výhody nákupu s Electronic-star.sk

 • Na výber máte veľké množstvo kvalitných a dizajnových produktov
 • Produkty označené ikonou “Zrýchlené doručenie”, vám doručíme expresne do 2 pracovných dní.
 • Doprava zadarmo? U nás určite áno! Zaplaťte vopred kartou a na celom území Slovenska za dopravu nezaplatíte.
 • Užite si predĺženú záruku. Na všetky produkty sa vzťahuje 3 roky záruka.

Často kladené otázky

Aká dĺžka kábla je ideálna pri elektrických vyhrievacích dekách?

Dĺžka kábla môže byť rôzna. Avšak najčastejšie sa pohybuje medzi 1,5 až 3 metrami. Ak viete, že budete používať elektrickú vyhrievaciu deku niekde kde sa nachádza zástrčka ďaleko, určite siahnite po elektrickej deke s dlhším káblom.

Sú elektrické vyhrievacie deky bezpečné?

Vo väčšine prípadov, ak sa elektrické vyhrievacie deky používajú vhodne a v súlade s výrobnými pokynmi, nepredstavujú žiadne významné zdravotné ani bezpečnostné riziko. Pri nesprávnom používaní však môžu byť elektrické vyhrievacie deky nebezpečné. Tieto riziká sa môžu zvýšiť aj vtedy, ak máte v dome deti alebo zvieratá.

Môžem spať pod zapnutou elektrickou vyhrievacou dekou?

Vyhrievacie deky môžu byť skvelým spôsobom, ako sa udržať v teple, ale nemali by sa používať v noci. Na krátkodobé použitie sú bezpečné, ale pri príliš dlhom používaní sa môžu prehrievať. Ak používate elektrickú vyhrievaciu deku, nezabudnite pozorne dodržiavať pokyny a pred spaním vyhrievaciu deku alebo vankúš vypnite.

Pre koho nie sú určené elektrické vyhrievacie deky?

Elektrické vyhrievacie deky nie sú určené a ani vhodné pre deti, ktoré sú mladšie ako 5 rokov. Deti, ktoré majú menej než 5 rokov ešte nedokážu úplne povedať, že im je veľmi horúco a preto sa im elektrické vyhrievacie deky neodporúčajú.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov