Kvetináče

Vyberte
Triediť podľa
30 Výsledky pre "Kvetináče"
Filter a radenie

Kvetináče

Áno, rastliny v záhrade môžete nechať voľne rásť, a sadiť ich rovno do pôdy. A v drvivej väčšine prípadov, od stromov až po trvalky a skalky je to to najlepšie riešenie. Ale aj v záhrade majú svoje miesto kvetináče. Na jednu stranu sú funkčnou ozdobou, ktorá čistú zeleň a farebnosť záhrady preruší niečím vytvoreným človekom, a na druhú stranu ... sú veľmi praktické!

Záhrada pre dočasné rastliny

Nie všetky rastliny v záhrade musia mať svoje pevné miesto v zemi! Aj vaša záhrada v studenších oblastiach sa pomocou kvetináčov Blumfeldt môže v lete premeniť na exotický raj. Jednoducho rastliny, ktoré zimu nezvládajú najlepšie, koncom jesene premiestnite do vnútra či zimnej záhrady – a vďaka správnym kvetináčom bude táto úloha jednoduchá.

Pestujte si vlastné jedlo vo vyvýšených záhonoch

Čo by to bola za záhrada, z ktorej by nebolo trocha úžitku. Čerstvé bylinky, paradajky, alebo dokonca tekvice sú rastliny jednoduché na pestovanie, ktorým na bohatú úrodu stačí aj málo priestoru vo vašej záhrade. Jeden či dva vyvýšené záhony a zopár kvetináčov vám zabezpečí chutné domáce plody s veľmi malým množstvom práce, a pritom sa nemusíte vzdávať vašej okrasnej záhrady. Naše moderné vyvýšené záhony svojim dizajnom zapadnú, a obohatia aj vašu záhradku.

Okrem toho nájdete v našej ponuke aj závesné kvetináče s opornými konštrukciami, ktoré sú ideálne na pestovanie popínavých rastlín, alebo rastlín potrebujúcich oporu.

Exteriérové a interiérové kvetináče

Našli ste si v našej ponuke kvetináč, ktorý by sa vám presne hodil do záhrady, alebo interiéru? Pred finálnym výberom sa uistite, že je vhodný do prostredia, kam ho chcete umiestniť. Naše exteriérové kvetináče sú väčšinou mrazuvzdorné, takže v nich môžete mať aj trvalky, ktoré v záhrade zostanú po celý rok.

Máte všetko pre rozkvitnutú záhradu?

Na prekvitajúce záhony kvetov alebo užitočnú záhradu plnú zeleniny sú správne kvetináče a vyvýšené záhony len začiatkom. Odbremeňte sa od zbytočných starostí s našimi automatickými polievačmizavlažovacími systémami na solárny pohon. Ochráňte svoje rastlinky a pestujte bezpečne priesady alebo začnite so sadením oveľa skôr vďaka pestovateľským boxom, ktoré udržiavajú teplo pre rastliny od šalátu až po malé stromčeky.

A hoci je v záhrade vždy roboty ako na kostole, pridať si do nej ešte zopár nástrojov na odreagovanie a cvičenie nemôže byť na škodu. Potešte svoje deti, a získajte zároveň nástroj na skvelé kardiocvičenie pomocou záhradnej trampolíny.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov