Kuchynské potreby

Vyberte
Triediť podľa
34 Výsledky pre "Kuchynské potreby"
Filter a radenie

Kuchynské potreby

Kuchynské roboty, digestory a chladničky veľmi dôležitou súčasťou každej kuchyne. Ale to, čo nakoniec rozhodne o tom, či sa nám v nej bude dobre žiť, sú práve produkty z tejto kategórie.

 

Kvalitné nože patria k nástrojom, ktoré budete používať najčastejšie. Či už to budú nože z kvalitnej ocele, alebo keramické čepele – dôležité je, že v každej sade nožov Klastein nájdete všetky potrebné profily. Tenké filetovacie, veľké nože na krájanie zeleniny, vrúbkované nože na pečivo a tiež malé šikovné na čistenie.

Okrem toho má každá sada nožov Klarstein praktický držiak, ktorý bude zároveň štýlovým doplnkom vašej kuchyne.

 

Koláče sa väčšinou v domácnosti rýchlo stratia ... ale čo ak nechcete aby sa len tak „vyparili“? Napečte si vopred aj väčšie množstvo koláčov, a odložte ich do boxov na koláče od Klarstein. Pevné vzduchotesné uzatváranie zabezpečí ich čerstvosť, a navyše vám pomôže aj pri prenášaní na piknik či oslavu.

 

A na koniec dokonalá bodka. Čokoládové fontány. Treba ešte niečo dodávať?

Doprajte si po náročnom týždni spoločne s rodinou sladké potešenie a spravte si fondue ako z reštaurácie. Sladká čokoláda sa donekonečna valí a ohrieva – a už len čaká, pokým do nej namočíte kúsok ovocia. Urobte si radosť!