Stĺpové reproduktory

Vyberte
Triediť podľa
45 Výsledky pre "Stĺpové reproduktory"
Filter a radenie
Stĺpové reproduktory

Stĺpové reproduktory sú prvou voľbou všetkých, ktorí si dajú záležať na kvalite zvuku. Všimnite si, že všetky kvalitné aparatúry a domáce kiná majú pozdĺžne alebo stĺpové reproduktory. Je to preto, že táto konštrukcia dovoľuje správne rozloženie jednotlivých komponentov a zároveň poskytuje dostatok priestoru pre generovanie hĺbok a výšok.

Ideálne na ozvučenie priestoru

Zvuk vychádzajúci zo stĺpových reproduktorov sa rozlieva pekne po celej miestnosti, a preto sa tieto reproduktory používajú aj na ozvučenie väčších priestorov bez výrazných prekážok – ako je napríklad otvorená obývačka, alebo dokonca terasa.

Keďže v našej ponuke nájdete dvoj- a trojpásmové reproduktory, nemusíte sa navyše venovať rozmiestneniu jednotlivých reproduktorov. Každý z nich pokryje basy, stredy aj výšky a viacnásobné rozmiestnenie len posilní zážitok z počúvania.

Kvalita na prvom mieste

Ak hľadáte stĺpové reproduktory, chcete kvalitu. Naše značky Auna a Numann poskytujú skvelé hudobné zážitky za primerané ceny. Auna poteší bežných poslucháčov, a Numann prekvapí aj fajnšmekrov a milovníkov hi-fi zostáv.

Stabilita a rozumná hmotnosť

Hoci môžu stĺpové reproduktory na pohľad vyzerať nestabilne, opak je pravdou. Vďaka správnemu rozloženiu váhy a ťažisku majú naše stĺpové reproduktory stabilitu a to aj bez zbytočnej pridanej váhy. Pre tých, ktorí nerobia kompromisy máme v ponuke aj stĺpové reproduktory v tvare trojuholníka, ktoré ponúkajú skvelý zvuk s nekompromisnou stabilitou.

Niečo pre každého

Stojace reproduktory sú fajn, ale vyhľadáte skôr niečo na skvelé zreprodukovanie filmového zážitku? Kvalitu Numann a Auna si môžete vyskúšať aj v našej ponuke domácich kín, ktoré vám zabezpečia skvelý priestorový zvuk a zážitok zo sledovania filmov. A pre tých, čo sú neustále v pohybe sú tu výkonné bluetooth reproduktory s dlhou životnosťou batérie, alebo ohlušujúce ghettoblastery.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov