Monoklimatické chladničky

Vyberte
Triediť podľa
34 Výsledky pre "Monoklimatické chladničky"
Filter a radenie
Monoklimatické chladničky

Monoklimatické chladničky

Hoci názov „monoklimatické“ môže znieť ako nejaký špeciálny druh chladničiek, v skutočnosti to znamená, že je to samostatná chladnička bez mrazničky. Opakom je „kombinovaná chladnička“ (vaša bežná kuchynská chladnička), ktorá v jednom tele spája aj chladenie aj mrazenie.

Monoklimatické chladničky Klarstein sú malé až stredne veľké chladničky, ktoré sú ideálne do domácnosti a pre mladých ľudí. Ak aktívne nepoužívate mrazničku, monoklimatická chladnička pre vás bude energeticky úspornejšia a navyše ušetríte miesto v kuchyni.

Dizajnové kúsky

Aj keď vám stačí menšia monoklimatická chladnička, nemusíte robiť kompromisy s dizajnom. Retro aj moderné dizajny chladničiek Klarstein – len v menšom – nájdete v tejto sekcií. Konzervatívne hranaté strieborné, biele či čierne, ale aj pestrofarebné oblé chladničky amerického retrotypu, ktoré rozveselia vašu kuchyňu – nájdete tu oboje.

Rovnaké výhody

Aj monoklimatické chladničky obsahujú všetky vymoženosti, na ktoré ste zvyknutí z klasických chladničiek. Stále v nich môžete nájsť:

  • Multízónové delenie: samostatná priehradka na zeleninu a ovocie, ktorá ich udrží dlhšie čerstvé, a extrachladné vrchné poličky
  • Viacstupňové nastavovanie teploty: zvyšujte alebo znižujte teplotu v chladničke jednoduchým otočením gombíka
  • Držiaky na vajíčka a fľaše: vo dverách nájdete rovnaký priestor ako v bežnej chladničke. Zvýšený regál na fľaše alebo mlieko a stojany na vajíčka

Tiché a energeticky úsporné

Vďaka menšej kapacite a chýbajúcej mraziacej časti môžu byť monoklimatické chladničky energeticky úspornejšie. Preto nájdete v našej ponuke chladničky Klarstein aj v najúspornejšej energetickej triede A+++.

A presne tie isté dôvody im dovoľujú byť aj tichšie, keďže kompresor a motor nemusia pracovať tak aktívne. Ich priemerná hlučnosť sa hýbe na úrovni od 35-45 decibelov.

Hľadáte niečo väčšie?

Ak potrebujete pre svoju rodinu mať k dispozícií vždy väčšie zásoby, určite radi siahnete po kombinovanej chladničke – teda chladničke s mrazničkou. Tieto chladničky, hoci mávajú väčšiu spotrebu, udržia tiež rádovo stovky litrov obsahu. Navyše môžete mať vďaka mrazničke čerstvú zeleninu a ovocie po celý rok. A ak vám ani to stačiť nebude, skúste kráľovskú veľkosť s americkými chladničkami.

Zariaďujete kuchyňu, a hľadáte aj ďalšie jednoduché príslušenstvo, ktoré sa zmestí aj do menšieho bytu a zvládne niekoľko vecí naraz? Určite oceníte minirúry od Klarstein a OneConcept, ktoré zastanú úlohu rúry aj dvojplatničky a zároveň zaberajú miesto ako väčšia mikrovlnka.