3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Sklokeramické varné dosky


Kúpiť sklokeramickú varnú dosku online - vysokokvalitné modely v atraktívnom dizajne

Pri výbere varnej dosky pre sporák alebo pri rozhodovaní o prenosnej varnej doske je dôležité, akým spôsobom možno varnú dosku ovládať. Ak nechcete používať plyn, môžete si kúpiť sklokeramickú varnú dosku a pripravovať jedlá elektricky. Varná doska Ceran je vhodná aj na mobilné použitie počas mnohých aktivít v prírode. Tu zistíte, aké výhody ponúka varná doska Ceran a ako si vybrať tú správnu sklokeramickú varnú dosku.

Funkcie keramickej varnej dosky - to je to, čo sa skrýva za moderným riešením varných dosiek

Sklokeramická varná doska je známa aj ako varná doska Ceran. Ide o spojenie sklených a polykryštalických prvkov. Spoločnosť Schott - renomovaný výrobca sklokeramických varných dosiek - si nechala právne chrániť názov Ceran. V našom online obchode si môžete exkluzívne objednať sklokeramické varné dosky od výrobcov ako je Klarstein.

Sklokeramická varná doska so širokou škálou výkonných funkcií

Sklokeramické varné dosky sú k dispozícii s 2 až 5 plochami. Varné dosky Duo majú kompaktný formát. Pri väčšom počte varných plôch je celý dizajn zvyčajne štvorcový a dokonale sa hodí ku klasickému elektrickému sporáku. Niektoré verzie obsahujú ochranu proti prehriatiu a funkciu automatického vypnutia. Ak sa varná doska príliš zahreje, sklokeramická varná doska sa automaticky vypne. Menšie sklokeramické varné dosky majú výkon približne 2.400 W. K dispozícii je sklokeramická varná doska s výkonom až 6.500 W. K dispozícii sú varné dosky so stredným výkonom približne 3.500 W. Na výber máte aj sklokeramickú varnú dosku s otočným ovládaním alebo dotykovým panelom. Vďaka časovaču zabudovanému v modeli si môžete ušetriť starosti s osobitným nastavovaním hodín.

Kúpa sklokeramickej varnej dosky - ideálna voľba

Hľadáte výkonné riešenie, ktoré dokáže ohrievať 5 hrncov naraz? Vhodným príkladom je vstavaná varná doska pre kuchynský sporák. Ak chcete ohrievať pokrmy len v záhradnom dome alebo pri kempovaní, môžete si vybrať duo model. Verzie s veľmi plochým a rovným dizajnom sa obzvlášť ľahko čistia. Neutrálne farby, ako je čierna, sa hodia do každej kuchyne. Ak však hľadáte neobvyklú sklokeramickú varnú dosku, môžete si kúpiť model v bielej alebo striebornej farbe.

Pozrite si našu vynikajúcu kolekciu sklokeramických varných dosiek a vyberte si tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako možno rozlíšiť Ceran a sklokeramiku?

Ceran je sklokeramika s vlastnou značkou. Stojí za ňou výrobca Schott. Značka je registrovaná, chránená, a preto sa nesmie používať pre inú sklokeramiku.

Ktoré hrnce a panvice možno používať na prípravu jedál na sklokeramickej varnej doske?

Na rozdiel od indukčných varných dosiek môžete na sklokeramickej varnej doske používať akýkoľvek komerčne dostupný neindukčný hrniec alebo panvicu. Sklokeramické varné dosky sú preto ideálnym riešením aj pre dodatočnú montáž.

Ako zistíte, že sú sklokeramické varné dosky ešte horúce?

Ak je varná doska v prevádzke, pod povrchom sú viditeľné červené krúžky. Inovatívne modely ukazujú, kedy takáto varná doska ešte nie je dostatočne vychladnutá.

Nahor