Masážne prístroje, pomôcky

Vyberte
Triediť podľa
34 Výsledky pre "Masážne prístroje, pomôcky"
Filter a radenie
Masážne prístroje, pomôcky

Masážne prístroje, pomôcky: zlepšenie pohyblivosti a fyzického uvoľnenia

Pohyblivosť ľudí sa s pribúdajúcim vekom mení. V situáciách, keď sme sa kedysi mohli voľne pohybovať, sa nám v určitom momente začne zdať, že už to nie také jednoduché. Nie nadarmo sa hovorí, že s vekom prichádza istá stuhnutosť. Svaly totiž v priebehu života strácajú silu. Následne sa tým ovplyvňuje vnímanie svojho vlastného tela. Našťastie však existuje niekoľko masážnych pomôcok, pomocou ktorých možno mobilitu opäť optimalizovať. Produkty v kategórii Masážne prístroje, pomôcky od Capital Sports poskytujú v tomto smere vynikajúce služby. V nasledujúcom prehľade zhrnieme, prečo sa oplatí kúpiť fasciálny valec a ako môže pomôcť masážny hák.

Nákup masážnej loptičky a masážneho valca: zlepšenie pružnosti a funkčných procesov v tele

Zázrak spojivového tkaniva sa nenazýva fascia preto, že je fascinujúci, ale siaha až k latinskému pojmu „fascia“. Fascie sú jemné väzivá, ktoré prechádzajú celým telom a držia orgány pohromade. Aby si zachovalo toto spojivové tkanivo svoju elasticitu, je dôležité uvoľňovať zrasty, ktoré sa v tejto sieti časom vytvoria. Výborne sa to dá dosiahnuť pomocou masážneho valca. Okrem toho slúži fasciálny valec aj na stimuláciu transportu lymfy. Súčasne sa do orgánov a buniek dodávajú základné živiny. Fascie prechádzajú telom vo viacerých vrstvách. Na efektívne uvoľnenie horných aj hlbších vrstiev je vynikajúcou voľbou masážna loptička od spoločnosti Capital Sports. Hĺbku, v ktorej sa majú vrstvy tkaniva uvoľniť, možno určiť individuálne. Podľa pocitu je možné na masážnu loptičku vyvíjať rôzny tlak.

Aby bolo možné pracovať s fasciou pomocou valca, zvyčajne je potrebné tlačiť na valec celou váhou tela. Na tkanivo možno bodovo pôsobiť masážnou loptičkou, ktorá je vynikajúca na uvoľnenie čiastočného napätia. Capital Sports ponúka veľký výber rôznych fasciálnych valcov a loptičiek na uvoľnenie.

Kúpa masážneho háku: pomoc pre chrbát, ramená a krk

Chrbát, krk aj ramená sú oblasti, ku ktorým sa pri napätí ťažko dostanete sami. Masážny hák je na túto úlohu ideálny, pretože má prístup aj na ťažko dostupné miesta. Pomocou takéhoto háku sa dajú napodobniť pohybové vzorce typické pre shiatsu. Môže sa tým zmierňovať napätie, pretože hák sa dostane k spúšťacím bodom, ktoré sú zodpovedné za bolesť, ktorá je pri napätí bežná. Je perfektný na obnovenie pohyblivosti v hornej časti trupu.

Kúpa korkového valca k balančnej doske: posilňovanie hlbokých svalov

Balančná doska stimuluje zmysel pre rovnováhu a posilňuje svalstvo nôh. Pôsobí predovšetkým na svaly v hlbších vrstvách tkaniva. Na udržiavanie rovnováhy na doske je potrebný korkový valec. Tento ponúka spoločnosť Capital Sports v rôznych hrúbkach a je vyrobený z udržateľných surovín. Aby ste si tréning s balančnou doskou spestrili, oplatí sa vyskúšať rôzne hrubé valce.

Ponúkame široký sortiment na zlepšenie mobility pomocou kvalitných riešení, ktoré presvedčia.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov