Kancelárske doplnky

Vyberte
Triediť podľa
38 Výsledky pre "Kancelárske doplnky"
Filter a radenie
Kancelárske doplnky

Výhodná kúpa kancelárskeho nábytku online

Mnoho ľudí sedí pred počítačom niekoľko hodín denne. Aby bola práca sústredená a produktívna, musí byť vybavenie kancelárie dobre naplánované. Správny kancelársky nábytok a praktické kancelárske vybavenie, ako napríklad organizér na stôl, s ktorým môžete dať pomôckam pevné miesto, výrazne zjednodušujú prácu a robia ju príjemnejšou a pohodlnejšou. Čo je však dôležité a čím sa vyznačujú kvalitné výrobky, keď si chcete kúpiť nový kancelársky nábytok?

Venujte pozornosť kvalitnému kancelárskemu nábytku a praktickému kancelárskemu vybaveniu

Existuje mnoho vecí, ktoré vám pomôžu cítiť sa pred počítačom pohodlnejšie a viac si užívať prácu. To umožňuje zvýšiť efektivitu a zároveň zlepšiť motiváciu. Ergonómia je na pracovisku dôležitá, aby sa predišlo zdravotným problémom. Dobrou voľbou je výškovo nastaviteľný stôl. Dlhodobé sedenie v predklone namáha chrbtové, ramenné a krčné svaly. Prispôsobením sa svojej telesnej veľkosti predídete zlému držaniu tela a nepohodliu, ako napríklad:

 • Napätie
 • Bolesť chrbta

Vďaka výškovo nastaviteľnému stolu môžete podľa potreby striedať sedenie a státie. Tá má priaznivý vplyv na krvný obeh a prietok krvi. Kľukový mechanizmus umožňuje zvoliť si rôzne výšky. Špeciálnou vlastnosťou stola oneConcept Multidesk je nielen nastaviteľná výška, ale môžete si nastaviť aj šírku.

Funkcie kancelárskeho nábytku

 • Jednoduchá a nadčasová elegancia stolov
 • Nekomplikovaný mechanizmus vďaka ručnej kľuke na nastavenie výšky stola, možnosť pracovať v sede alebo v stoji
 • Kľučka je skladacia a zmizne pod doskou stola
 • Nastaviteľná šírka
 • Vysoká odolnosť
 • Výškovo nastaviteľné nožičky na vyrovnanie nerovností podlahy

So stolom Multidesk Comfort sa stolová doska pohybuje nadol alebo nahor jediným stlačením tlačidla vďaka elektrickému ovládaniu. Môžete uložiť rôzne nastavenia. Časovač vám pripomenie, kedy by ste mali zmeniť pracovnú polohu.

Praktické kancelárske vybavenie

Správne kancelárske vybavenie umožňuje štruktúrovanú prácu. V internetovom obchode nájdete rôzne produkty, ktoré vám uľahčia a spríjemnia prácu v kancelárii alebo doma. Patria medzi ne:

 • Úložný podnos alebo box ako organizér na stôl
 • Držiak na perá na stôl
 • Výškovo nastaviteľný stojan na monitor, chladenie vďaka vzoru otvorov
 • Káblový žľab alebo drôtený kôš na zásuvkové lišty

Vďaka úložnému priestoru budete mať všetko dobre roztriedené. Držiak monitora optimalizuje ergonomické sedenie a vytvára priestor na stole. Pokiaľ ide o stojan, s ktorým môžete vďaka ergonomickej výške znížiť bolesti krku a chrbta alebo im predísť, vzdialenosť obrazovky by mala byť približne 70 cm.

Nákup kancelárskeho nábytku - čo potrebujete?

V žiadnej kancelárii by nemal chýbať výškovo nastaviteľný stôl. Príslušenstvo vytvára dobré pracovné podmienky. Pokiaľ ide o vybavenie, rozhodnite sa, ako chcete najlepšie zorganizovať svoje pracovisko. Pomôcky na skladovanie sú nevyhnutné. Toto a mnoho ďalšieho zvyšuje efektivitu a produktivitu. Úložný priestor môžete vytvoriť aj pomocou políc a skriniek. Nakúpte si nábytok a vybavenie online za nízke ceny na každý účel.

Často kladené otázky týkajúce sa kancelárskeho nábytku

Prečo by mal byť stôl výškovo nastaviteľný?

Pri sedavej práci je okrem kancelárskej stoličky veľmi dôležitý aj pracovný stôl. Ak je pracovná stanica výškovo nastaviteľná, buď kľukou, alebo elektricky, môžete si ju prispôsobiť vlastnej výške a sedieť vzpriamenejšie a šetrnejšie k chrbtu. Pre zmenu môžete pracovať aj v stoji, aby ste stimulovali krvný obeh a podporili prietok krvi.

Aké kancelárske vybavenie má zmysel?

Pre každú požiadavku je k dispozícii vhodné príslušenstvo, ktoré umožňuje efektívnu prácu, napríklad odkladacia plocha, držiak na perá alebo stojan na monitor. S organizérom môžete všetko roztriediť na pevnom mieste.

Aké sú výhody držiaka monitora?

Držiak monitora optimalizuje ergonomické sedenie a vytvára priestor na stole.
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov