Aktívne reproduktory a reproboxy

Vyberte
Triediť podľa
31 Výsledky pre "Aktívne reproduktory a reproboxy"
Filter a radenie
Aktívne reproduktory a reproboxy

Aktívne reproduktory a reproboxy

Hľadáte reproduktory do domáceho audio systému alebo hudobného štúdia? V našom e-shope nájdete širokú ponuku aktívnych reproduktorov, ktorých súčasťou je vstavaný zosilňovač. Navyše, pri zariadeniach so zabudovaným Bluetooth rozhraním môžete hudbu streamovať bezkáblovo cez smartfón, tablet či laptop. Vyberte si aktívny reproduktor podľa svojich predstáv na electronic-star ešte dnes!

Reproduktory našich vlastných značiek Malone, Skytec alebo Vonyx sú ideálne i na ozvučenie diskoték, súkromných večierkov či divadelných javísk. A to aj vďaka individuálne nastaviteľnej hlasitosti vstupov signálu a regulátoru výšok a basov. Svojou pevnou konštrukciou a prípadne praktickými držadlami sú vhodné tiež pre mobilných DJov aj vo vonkajšom prostredí.

Organizujete vlastný karaoke večierok? Máme pre vás výkonné reproduktory s atraktívnymi funkciami. Regulujte hlasitosť, efekty Bass, Echo alebo Treble podľa potrieb a zapôsobte na svojich hostí. Hudbou riadená svetelná technika sa navyše postará o tú pravú party atmosféru. Stačí len zapojiť mikrofón a hudobný zdroj, a zábava môže začať!

Plánujete kúpu mobilného reproduktoru? Ponúkame praktické zariadenia s integrovanou batériou, ktorá poskytuje voľnosť pri rozhodovaní o výbere lokality. Oceníte aj jednoduchú mobilnú montáž reproduktorov, čo vedie k vysokému komfortu používania. Odolné prenosné reproduktory od electronic-star vás nesklamú ani v prípade zhoršených poveternostných podmienok.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov